15-ти септември е. Ходи ли ви се пак на училище?

  • 2 808
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
До преди малко приготвях ученика за утре.
Такова вълнение ме обзе, сякаш аз съм на училище.
И ми се прииска пак да прекрача прага на класната стая.

Ходи ли ви се пак на училище?

# 1
  • Мнения: 2 550
много   Laughing

# 2
  • Мнения: 5 468
Изобщо не ми се ходи. Тогавашните ми учители и класната ми най-вече, успяха да направят училищният ми живот неприятен и безразличен.

Но утре детето на сестра ми ще бъде първокласничка и много се вълнувам, заради нея. Досега говорих и с двете по телефона - у тях е едно вълнение неистово, което се предаде и на мен. И все ми се реве... И оттогава слушам едно парче, което ви препоръчвам да чуете..., ще се зарадвате: http://www.vbox7.com/play:df8919d3
А и моя добра приятелка е учителка по музика и утре е на работа... и с нея говорих, та съвсем съм в играта.

Пожелавам на всички първолаци да им върви "по вода" в училище Hug Peace Peace Peace!

# 3
# 4
  • Мнения: 6 039
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

# 5
  • Мнения: 2 897

Искаш по-бързо да свършва ли? Wink

# 6
  • Мнения: 2 550
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

то и аз едвам завърших заради неизвинени отсътвия, но пък нямам нищо против да се върна в гимназията  Laughing

# 7
  • Мнения: 7 723
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

то и аз едвам завърших заради неизвинени отсътвия, но пък нямам нищо против да се върна в гимназията  Laughing
И аз така- имаше тръпка Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
На училище не ми се ходи, но виж - да присъствам на първия учебен ден искам! Hug

Успех на всички ученици, както и на техните родители и учители! Heart Eyes  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 792
 Не, не ми се ходи, с радост завърших, никога не ми е липсвало ходенето на училище, нямам приятни спомени от него.
За това ме тресе и напрежение покрай децата като тръгват, не харесвам системата на образованието, не харесвам матрицата, която се залага, никаква романтика не виждам, напротив само хабене на нерви.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ходи ми си! Моят син утре ще е първокласник и много искам да бъда на негово място. Може би не само заради училището, а и за това, че му предстои голяма крачка по все още краткия му житейски път.........Ех, млади години!!!!! Tired

# 11
  • Мнения: 2 013
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

то и аз едвам завърших заради неизвинени отсътвия, но пък нямам нищо против да се върна в гимназията  Laughing
И аз така- имаше тръпка Grinning

И аз така. Имах цяло тесте бележки и пишех ли, пишех... И като по стара от вас - имах и намалено поведение, но Тодор Живков падна в началото на 11 клас, та премахнаха туй нещо с поведенията...
НО - пак ми се ходи на училище.

# 12
  • София
  • Мнения: 127
Много ми се ходи!
Особено в гимназията - направооооо... ох, тръпки ме побиха
А ти що питаш? Да не можеш да направиш нещо по въпроса newsm03

# 13
  • Мнения: 3 491
Да, мъчно ми е за гимназията.

# 14
  • Мнения: 13
Само Зори ме разбира  Hug

Общи условия

Активация на акаунт