Зимни кънки - от 16.09 в София

  • 441
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 248
Здравейте - от миналата година водя дъщеря ми на кънки в Зимния дворец в София, тогава беше на 3 г. - сега треньора ми пусна смсч, че тренировките ще са събота и неделя от 15.00 часа. Реших да ви кажа, това е спорт, който много калява децата и те се чувстжат добре.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Вероятно децата ни тренират заедно. Ще се видим на леда утре!
А ние още днес ще отидем на свободна пързалка.

# 2
  • Мнения: 248
Янита, ние сме се ждали мин.година - аз карах с Ива, а тя вечно гонеше Габи - днес от колко има свободна пързалка, може да дойдем?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
Янита, ние сме се ждали мин.година - аз карах с Ива, а тя вечно гонеше Габи - днес от колко има свободна пързалка, може да дойдем?

О, не знаех, че си ти - бях забравила ника ти във форума. Доколкото разбрах, свободната днес ще е от 13:00. Ако Виктория се прибере навреме от училище, сигурно ще отидем.

# 4
  • Мнения: 248
Ще се пробваме да дойдем - ако не другата седмица, че утре сме на парти на обяд, и после на свеки на гости.

# 5
  • Мнения: 248
Янита виж това - има разминаване в часовете, а на телефона на Зимния не вдига никой.
http://www.kunki.org/news.php

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Знам, че и вчера имаше някакво напасване на часове и програми на Зимния, както и очакване за промени в графика през следващите седмици.

Общи условия

Активация на акаунт