Хайде и аз да похваля!

  • 1 890
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
има един много ефикасен крем който идеално успокоява възпалени и кървящи венци казва се Parodium, има паста за зъби и крем, ползвам крема вече година и то когато имам проблем, не съм постоянна но наистина много добре успокоява, препоръчвам го Peace

# 1
  • Мнения: 1 259
От аптека мога ли да го закупя-ако не-от къде?

# 2
  • Мнения: 1 120
теди,дай инфо,че и аз го имам този проблем от година и няма оправия за сега  Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 175
Има го в повечето аптеки. Цената му е около 7.00 лева и определено действа. Аз имам няколко много жестоки операции на челюстта, зъбите и венците и този гел ми е пръв приятел. Flutter

# 4
  • Мнения: 562
И аз го ползвам, купувам го от аптека за 5-6 лева. Добро почистване на зъбен камък, паста Парадонтакс и този гел и край с кървящите венци  Peace

# 5
  • Мнения: 1 120
И аз го ползвам, купувам го от аптека за 5-6 лева. Добро почистване на зъбен камък, паста Парадонтакс и този гел и край с кървящите венци  Peace

ако става въпрос за Парадонтакс-хич не съм доволна.през цялото време,докато я ползвах,венците ми кървяха.по-доволна съм от Лакалут

# 6
  • Мнения: 1 259
До сега само лакалут съм използвала...първия път бях изумена от ефекта й!

# 7
  • Мнения: 9 095
паста си ползвам само Колгейт, иначе това се купува от всяка аптека за около 6лв и е икономично Peace

# 8
  • Мнения: 1 120
паста си ползвам само Колгейт, иначе това се купува от всяка аптека за около 6лв и е икономично Peace

а някакъв гел ли е?как се ползва?

# 9
  • Мнения: 9 095
паста си ползвам само Колгейт, иначе това се купува от всяка аптека за около 6лв и е икономично Peace

а някакъв гел ли е?как се ползва?

сутрин и вечер след като измиеш зъбите с пръст мажеш венците, аз мажа само на предните зъби, защото там имам нужда, още от първия път ще усетиш  Hug

# 10
  • Мнения: 1 120
а с неприятна миризма ли е?

# 11
  • Мнения: 9 095
а с неприятна миризма ли е?

на мен ми бие на детска паста за зъби, нещо между плодово и ментово Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт