Използвате ли ексфолианти за тяло-какви?

  • 7 927
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 259
Използвате ли ексфолианти за тяло-какви? Аз съм използвала и още използвам само един-clearskin-AVON,zaradi problem s pypki po gyrba....hareswa mi. A nqkoj da pohwali drug(ili da se opla4e!

# 1
  • Мнения: 1 259
В началото даже се чудех как се използва... ooooh!

# 2
  • Мнения: 27 524
Да, но не редовно. В момента- на Орифлейм, розвият.

# 3
  • Мнения: 5 500
Да, по съвет на monda поръчах Кларинс и съм много доволна  Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 532
И аз на Avon ползвам, различни.

# 6
  • Мнения: 3 356
Ползвам на Avon ,доволна съм.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 24
Ползвала съм на AVON Naturals, също и на Oriflame са добри. Два пъти седмично е достатъчно да поддържаш кожата си гладка.  Много ефикасен е и пилингът с кафе - вземаш направо от филтъра на кафемашината, размесваш с малко душ-гел да се нанесе по-лесно и мажеш Flowers Bouquet Много е ободряваща миризмата на кафе, само дето се смесва с тази на душ-гела... Частичките са съвсем фини и по-твърди - резултатът е още по-мека кожа. Пробвай!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 654
Откакто пробвах с утайката от кафе, друг ексфолиант не съм ползвала

# 9
  • Мнения: 893
Ползвала съм на AVON Naturals, също и на Oriflame са добри. Два пъти седмично е достатъчно да поддържаш кожата си гладка.  Много ефикасен е и пилингът с кафе - вземаш направо от филтъра на кафемашината, размесваш с малко душ-гел да се нанесе по-лесно и мажеш Flowers Bouquet Много е ободряваща миризмата на кафе, само дето се смесва с тази на душ-гела... Частичките са съвсем фини и по-твърди - резултатът е още по-мека кожа. Пробвай!

И аз се ексфолирам с кафе..Имам сега един разкошен душ гел с аромат на ванилия...Смесен с аромата на кафето си е истинска аромотерапия!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
Да .  Но 1 - 2 пъти седмично.
В момента съм с този :

# 11
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Да, механичен ексфолиант Simple Smile
Откакто ми попадна пилинг-ръкавица, за ексфолиант няма и да си помисля.
Това е нещо като копринено кисе и така изтърква кожата, че чак не е за вярване.
Ползва се не повече от 1-2 пъти седмично, заради риск от претриване.
Не се слага препарат, само с ръкавицата се търка и то внимателно.
Ето това е:
http://svila.jsc.googlepages.com/
В интерес на истината чак стрии не премахва, но кожата е просто невероятно изчистена.

За пъпките е хубаво да си вземеш нещо от рода на крем с антибиотик (Гентамицин или Банеоцин), и като позавехнат, тогава да действаш с ексфолиант. Не е зле да се допиташ и до лекар.

# 12
  • Мнения: 891
Преди ползвах ексфолиант на Avon, докато не опитах с утайка от кафе  Peace
От нея по-добро средство за ексфолиране за мен няма !

# 13
  • Мнения: 5 500
Ееееех, вие пък, а който не пие кафе какво да прави Joyкупува ексфолианти!

# 14
  • Мнения: 2 199
Ееееех, вие пък, а който не пие кафе какво да прави Joyкупува ексфолианти!

И аз не пия  Tired

но сега се замислям дали да не си купя Wink само заради пустата утайка и да варя кафе  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт