За и против временната раздяла?Помага ли?

  • 1 805
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 718
Не знам къде де пусна темата,но тук предполагам,че много от вас са минали и през такава.Е,разделихме се.Не сме си казвали дали е временно или за винаги.Какъв е вашият опит?Аз искам да е временна.....Никой в нашата връзка не е изневерявал,никой никога не е удрял другия,не пием,не играем комар,не ходим по кръчми...проблемите са битови....От 6г сме заедно без брак и си имаме едно малко съкровище,което и двамата обожаваме.

# 1
  • Мнения: X
Незнам дали помага, нямам за и против. За протокола - при нас не помогна.

# 2
  • Мнения: 1 809
Не мисля,че има точна рецепта.При всеки е различно.В една друга тема коментирахме,че в любовта е разковничето.Ако я има,без значение има ли други проблеми или няма,то всичко се преодолява.Ако я няма обаче...и без наличието на сериозни проблеми нещата не вървят.Не знам как е във вашия случей,но така или иначе времето ще покаже.Дано е за добро,пожелавам ти го!Успех! Hug



За протокола и аз да кажа-и при нас не помогна,по-скоро ми помогна да взема решението за развод.

# 3
  • Мнения: 718
Все си мисля,че любовта я има и се надявам на "оздравителна" раздяла,ако има такова нещо изобщо.

# 4
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ами какво да ти кажа освен,че времето ще покаже дали ще се преоткриете отново или ще се загубите завинаги!!! ThinkingДАЙ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕТО-това е моят съвет. Hug

# 5
  • Мнения: 161
Хмммм хора и случаи всякакви, но според мен ако в една двойка има проблеми (та било то и битови) те следва да се решават и преодоляват заедно и от двамата. Не виждам с какво си помагате като всеки ще се сърди на различно място. Дано не съм права, но временна раздяла ми звучи като нежелание за диалог и компромис, както и като преходен период за адаптация към последващата постоянна такава.  newsm78

# 6
  • Мнения: 623
За протокола и аз да кажа-и при нас не помогна,по-скоро ми помогна да взема решението за развод.

И при мен така.

Наистина според мен, "Оздравителна раздяла" - "те такова животно нема"
От друга страна, познавам хора, които се разведоха след първото дете... сега са отново заедно, имат две и не са женени... абе луда работа

# 7
  • Мнения: 1 681
На мен не ми е помогнала, въобще - разделихме се и после се събрахме...за да се разделим малко по-късно окончателно и завинаги.

Като гледам представителната извадка на мненията ни, май повечето клонят към "не, не помага", но ти не се отчайвай и си казвай, че вие сте си вие, ваш отделен случай. Ще се радвам да промениш съотношението в процентите "за" и "против" Peace

# 8
  • Мнения: 393
 
От колко времв сте разделени?И през тези дни виждате ли се,интересувате ли се един от друг?От детето?

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
При нас не помогна. За мен няма такова понятие като "оздравителна раздяла"

# 10
  • на морето
  • Мнения: 314
И при нас не помогна.Ако искаш да съхраниш брака си -просто се бори за него.И двамата като живеете самостоятелно се отдалечавате още повече.Появяват се и други изкушения.

# 11
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Има и една хубава поговорка;Когато загубиш нещо или някой оценяваш какво си имал;-може и да не е точно поговорка,но ти пожелавам при теб да се случи да се оцените и преоткриете.Познавам такива двойки,не е невъзможно!!!!

# 12
  • Мнения: 94
Раздялата помага,но не разчитай само на нея.От време на време го изненадай с нещо приятно,без да очакваш нещо в замяна.След време и той ще ти отвърне със същото и така ще започнете да се сближавате  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт