а,някой от вас живеят ли заедно със свекито?

  • 5 536
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
като ви чета момичета оставам с впечатлението,че вс.сте самостоятелни т.е няма свеки около вас! Simple Smile
е,пък при нас живее свекито и да ви кажа момичета хич даже не ми пречи-напротив помага! Laughing
като се приберем от работа някой път е наготвила.през зимата парното е напалила.като и поръчам нещо да купи купува.
признавам от време на време ме поядосва,ама е в рамките на нормалното.жената видя ,че вече е на втори план и се примири.
беше трудно в началото,но свикна! Hug Hug Hug
сега ми помага в приготовлението за зимата-прави туршии.
на пръв поглед това са незначителни неща-но в забързаното ни ежедневие направо си е помощ!
та чакам и вие какво ще кажете!!

# 1
  • Мнения: 1 172
Живее далече. Нямам оплаквания за периодите, в които сме наблизо (т.е. сме на гости и сме в една къща). Даже по собствено желание ходя там при тях, сама с детето за по седмица. Перфектно си почивам. Глези ме не по-малко отколкото внучето си. Не мисля за готвене, чистене, пране и т.н. Съобразява се с моите предпочитания и методи за гледане на детето (в мое отсъствие обаче го лигави, признава си Wink).
Прави зимнина. Има няколко нейни специалитета, от които не мога да се откажа.

# 2
  • Мнения: 460
ей,ама много малко булки сме бе където се хвалт със свекитата!къде сте-ееее,момичета-ааааа????? Grinning

# 3
  • Мнения: 550
Ние живеем със свекито.
Не очаквайте да  кажа нещо хубаво...за нея...

# 4
  • Мнения: 4 555
Нашата ужасно много ни помага. Все за неща, с които ние не бихме могли да се справим сами. Направо е злато!
Но за домакинството нямам нужда от помощ. Мога и сама да си готвя и пускам парно, всякаква зимнина може да се прави и от разстояние Simple Smile
За щастие не живеем заедно и това е чудесно, защото ни дава възможност да поддържаме хубави отношения.

Който живее със свекърва и се разбира с нея, има невероятен късмет! Поздравления!

# 5
  • Мнения: 54
Да се похваля и аз: живея със свекито и се разбираме много добре. Гледа ми детето (прехвърлила съм и майчинството), готви, помага ни.....изобщо- свекърва мечта Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 175
Нямам тази "радост". Тя живее на около 3500 километра от нас  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 504
Нямам тази "радост". Тя живее на около 3500 километра от нас  Mr. Green
Моята е на по малко около 1000 километра  Mr. Green

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Не живея с нея, но ми е най-близка приятелка.
Дори си ходим заедно двете на море  Grinning

# 9
  • Мнения: 479
Не живеем заедно. Но само хубави неща мога да кажа за нея. Ходим й на гости почти всеки месец и изкарваме много хубаво.


# 10
  • Мнения: 1 712
Може да се каже,че живеем заедно в триетажна къща тя на първия ние на третия етаж.Противно на всички аз мога да говоря само хубави неща за нея.

# 11
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Живеем наблизо - много добре се разбираме, много помага за бебо и изобщо за всичко ! Абе мечта е направо !   bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 845
Живях 5 години и не искам да си спомням това време. Беше голяма борба на характерите  Laughing

# 13
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
а аз изкарах 8 месеца, повече не мога, не, благодаря
ама тук все доволни снахи има и явно добри свекърви, може би аз съмм с труден характер, не знам, ама на далече най-добре

# 14
  • Мнения: 4 451
Не живея с нея, но ми е най-близка приятелка.
Дори си ходим заедно двете на море  Grinning
Shocked dodo dodo, браво наистина! Дано все така си се обичате. Grinning
Е, аз не мога да се похваля със същото. Confused Живях 4г. с нея и си разбих нервната система.

Общи условия

Активация на акаунт