фризьорка

  • 788
  • 14
  •   1
Отговори
Имали някоя мама която да е работила в фризьорски салон,или е притежавала.Изкам да разбера дали мойе да се отвори салон само с пьрвара степен,или е нужна и втората?какви документи са нужни.От каде мога да си набавя инструменти на ниска цена?Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 54
Не може да се отвори салон без майсторска степен.Ти от къде си?Къде ще се намира този салон,който смяташ да отваряш?Има голямо значение и населеното място.

# 2
В Карлово,мисля да е.Тази маисторска степен,аз сега карам курса,тази маисторска степен след коя степен се дава?аз карам парвата,има и втора след втората ли се дава маисторската?

# 3
  • Мнения: 1 712
По принцип за да отвориш твой салон ти трябват 5 години стаж като фризьор

# 4
  • Мнения: 1 236
По принцип за да отвориш твой салон ти трябват 5 години стаж като фризьор
Нещо бъркаш,това не мисля 4е е вярно! newsm78

# 5
  • Мнения: 1 712
По принцип за да отвориш твой салон ти трябват 5 години стаж като фризьор
Нещо бъркаш,това не мисля 4е е вярно! newsm78
Имам приятелка фризьорка от която го знам тя отвори тази година салон преди това работеше при друг

# 6
  • Мнения: 765
По принцип за да отвориш твой салон ти трябват 5 години стаж като фризьор
Нещо бъркаш,това не мисля 4е е вярно! newsm78
Имам приятелка фризьорка от която го знам тя отвори тази година салон преди това работеше при друг
Аз пък имам приятелки , които държат фризьорски салони без въобще да са фризьорки и  не говоря за квартални салончета. Това не е вярно . Ако искаш да инвестираш в салон може да го направиш като си наемеш персонал със съответната квалификация .

# 7
изкам аз да си отворя.ниамам достатачно пари да инестирам.за тожа ми е нуйна някаква информатсия.

# 8
  • Мнения: 13 512
изкам аз да си отворя.ниамам достатачно пари да инестирам.за тожа ми е нуйна някаква информатсия.
а не можеш ли да пишеш правилно?Никой няма да те вземе насериозно с това писане- гледай какво излиза от клавиатурата или ползвай проверка правопис.

# 9
za6to ne si gleda6 rabotata,a si otdelila vreme da pi6e6,i da kritikuva6

# 10
  • Мнения: 5 393
Вики-по-спокойно го раздавай.
Влизаш да търсиш съвет, а обиждаш.Монда си гледа работата.В този форум се държи на правописа и на използването на кирилица.И е права,че няма да те вземат насериозно с този правопис.

# 11
  • Мнения: 13 512
za6to ne si gleda6 rabotata,a si otdelila vreme da pi6e6,i da kritikuva6
Моята работа е именно това- да следя за спазването на правилата. А ти про4ете ли ги, преди да седнеш да пишеш? В този форум се пише на КИРИЛИЦА!

# 12
ЗАщО ВСЕ щЕ СЕ НАМЕРИ НЯКОИ ДА ТЕ КРИТИКУВА?ФОРУМА Е ДА СЕ ПОСАВЕТВАш ЗА НЕщО И ДА ТИ ПОМОГНЕ НЯКОИ АКО МОЖЕ.АКО НЕ ВИ ХАРЕСВА КИРИЛИЦАТА МИ НЕ Я чЕТЕТЕ,МНОГО Е ПРОСТО НО  НАЛИ ИМА ВИНАГИ НЯКОИ ДА СЕ ЗАЯЖДА .АКО МОВЕш ПОМОГНИ АКО НЕ МОЖЕш НЕ чЕТИ.И ВСЕ ПАКВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ВРЕМЕТО КОЕТО СТЕ ОТДЕЛИЛИ ЗА ,,САВЕТИТЕ СИ,,

# 13
  • Мнения: 3 782
Ти по принцип така ли си говориш? Нужно е да уважаваш другите, за да те уважават и теб. Бъди по-дружелюбна.

# 14
  • Мнения: 550
Ти по принцип така ли си говориш? Нужно е да уважаваш другите, за да те уважават и теб. Бъди по-дружелюбна.
Със сигурност и пише ,както си говори!Правописа е важен!
Едно е да сгрешиш неволно,но подобни грешки само показват  нивото на образованост... Peace

Общи условия

Активация на акаунт