Эа удължаването на коса в Пловдив-въпрос?

  • 2 664
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Привет, искам да си удължа косата, но неэнам къде в Пловдив са най-качествени косите newsm78
Вчера бях в един магаэин эа коси срещу Макалали, имаше голямо раэнообраэие, косите иэглеждха добре на пипане и на външен вид ,но аэ несъм сигурна дали са естествена коса както твърдеше продавачката Rolling Eyes
Въпросът ми е има ли някой който си е удължавал косата с коса от тоэи магаэин и доволен ли е?Ще се радвам да ми препоръчате и друго място от което сте доволни!
Благодаря предварително!!!

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 10:43 от djesmin

# 1
  • Мнения: 274
кристян оф рома - срещу бившия Селект ( Ескейп) на Васил Левски се пада там пред мен ги пробваха с огун миене и тн ... но пиши на скайпче да си лафим по въпроса Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Мисля си,че трябва да се консултираш с някоя фризиорка,те ги знаят тези работи най-добре.

# 3
  • Мнения: 5 317
а как им вървяха цените в магазина?

# 4
  • Мнения: 1 885
Нинам дали говорим за един и същи магазин, но последната ми коса е от Ноами там срещу някъв капан на Патриарх Евтимий или нещо такова (не съм от Пловдив  Blush)
Та косата за цената си не е лоша, но е много обработвана. Струваше 250лв. 60см черна треса. Те всичките изглеждат добре в началото защото ги слагат в някви омекотители, но изпереш ли я един път се превръща в боклук.
Общо взето когато се купува коса се гледат следните неща:
- Да е във възможно най-суров вид (такива са косите над 500-600лв. в доказаните салони, но те пък купуват от пелукарки българки, а свестните са наистина малко)
- Да е ръчно сшита отгоре ( ако е на треси). Нинам защо но към кичурите имам предубеждение. Та ако е машинно шита каквито са по-евтините китайските, по-голямата част от тия по магазините и дето идват от Англия и не знам къде си, пада много и след време трябва да се добавя към нея.

# 5
  • Мнения: 1 668
а как им вървяха цените в магазина?

280 лв , плюс 30 лева да ти сложат фиби

Общи условия

Активация на акаунт