Търся фермата на Simba toys-Спешно

  • 1 314
  • 10
  •   1
Отговори
  • София/Център
  • Мнения: 136
Търся спешно фермата на Simba toys, ако сте я виждали някъде в центъра още по-добре защото ми трябва до 10:30 в неделя сутринта! На рожден ден сме на едно детенце и много искам да му я взема, защото на сина ми като му я подариха за 1 годинка му беше любимата играчка, а до днес бяхме във Варна и там не я намерих, аз въобще не съм виждала играчки на Симба, само в Метро, но във Варненското я нямаше тази...Да се уточня , че търся в София... Четох в темите че има някакъв склад на Симба в Студентски град, но си нямам никаква представа как да стигна до там и малко се съмнявам че ще отворен в неделя  Embarassed Ето я въпросната играчка  http://www.simbatoys.de/images_work/customers/img162/simba_baby/4012467.jpg

# 1
  • Мнения: 197
Складът се намира на спирката на "Зимен дворец", до една кръчма " Яхъра". Мисля, че в събота и неделя не работи, по принцип през седмицата мисля, че бяха до 16,00ч. Ако все пак има някой по-осведомен, да пише. Като прочетох "фермата" се сетих за една дървена ферма с много животни, а ти май търсиш музикална играчка. Както и да е, дано намерите нещо интересно.

# 2
Със сигурност не работят в събота и неделя,
но в метро има доста техни играчки.
Може да имаш късмет.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 875
Имаме я тази играчка. Страхотна е .
М/у другото я купихме от Метро, но скоро не съм я виждала Thinking там.
Ако имаш време пробвай Peace

# 4
  • София/Център
  • Мнения: 136
Успях да я намеря, ходих до Метро, там я нямаше, но в Хиполеленда до Метро ми свърши работа, има доста тяхни играчки, благодаря на всички, ще се разходя някой ден и до този склад, оказа се че имаме доста техни играчки, все любими...и дървените, аз не знаех преди това че са били на Симба... Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
хаха браво, тъкмо щях да пиша, че вчера я гледах в хиполенд на скай сити.

# 6
  • Мнения: 2 159
къде е този Хиполенд до Метро Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
Люлин

# 8
  • Мнения: 2 159
мерси аз съм в младост и за това не го знам

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
по бблизо ти е скай сити Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 159
да мерси Hug

Общи условия

Активация на акаунт