Моля за бърз отговор

  • 946
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравей те на всички.имам един въпрос ,и моля за бърз отговор.На скоро лежах в болница с проблеми в стомаха и корема,откриха ми хелико бактер пилори изписаха ми сума си лекарства,който ми помагаха горе долу докато ги пиех,но като спрях продължават оплакванията като гадене,болки в коре и стомаха и т.н.Някой знаели защо продължава това,на някой случвало ли се е.И ако ви се е случвало кам кого да се обърна. smile3518

# 1
  • Мнения: 5 393
Не ми се е случвало, но определено ще те посъветвам да се обърнеш към лекар, по възможност този, който те е лекувал в болницата.Съжалявам, надявам се скоро да се оправиш  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Инфекцията от Хеликобактер е трудна за излекуване, понякога се налага втори курс на лечение плюс още  един препарат. Ако от три антибиотични курса  не се излекува, значи няма да се излекува въобще, но такива случаи са изключение и дори тогава симптомите са мн. по - леки отколкото в началото. Има един мн. извесетен гастроенетролог - професор, който прави многократни антибиотични курсове  и пак си има Хеликобактер при изследване, но това е мн. рядък случай.

Общи условия

Активация на акаунт