Детска кухня в Младост

  • 1 085
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Здравейте, до сега се рових из архива и така и не намерих детска кухня в района Младост 3 или 4. Моля ви майчета които сте от там, кажете къде има, дали е хубава и въобще малко информация. Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 1 744
Аз взимам от детска градина 76, в Младост 4, преди Бизнес парка, по 1 лв на ден. Доволна съм.
Иначе до Фантастико има един магазин Бамби- отскоро има частна кухня  - по 2 лв на ден. Там няма нужда предварително да даваш 30 бурканчета и 60 капачки. Храната я дават в съдове за еднократна употреба, доколкото знам.
Peace

# 2
  • Мнения: 645
Аз взимам от детска градина 76, в Младост 4, преди Бизнес парка, по 1 лв на ден. Доволна съм.
Иначе до Фантастико има един магазин Бамби- отскоро има частна кухня  - по 2 лв на ден. Там няма нужда предварително да даваш 30 бурканчета и 60 капачки. Храната я дават в съдове за еднократна употреба, доколкото знам.
Peace
Благодаря ти.  Hug

# 3
  • Мнения: 404
Да използвам темата да попитам - в Младост 2 до РУМ-а къде е най-близкия раздавателен пункт?

# 4
  • Мнения: 150
"Да използвам темата да попитам - в Младост 2 до РУМ-а къде е най-близкия раздавателен пункт?"

Където върти 306. Точно там в базарчето има и един детски магазин /пред него има количка от тези с монетите/. От магазина се взима храна - кухнята е частна и храната се слага в съдове за еднократна употреба. Цени незнам, върти ми се нещо като 1,50 лв на ден, ама не съм сигурна.

# 5
  • Мнения: 404
Благодаря, но мен ме интересуват пунктовете на държавната ДК.

# 6
  • Мнения: 7 263
Шу кухнята майка се намира в Младост 1 - при данъчното, там става първоначалното записване и купуване на купоните. Пак там ще ти кажат къде има пунктове, до които се кара храната, обикновено са в Детските градини от квартала - в 56 ОДЗ има със сигурност аз там си взимах храната. Тук и други майчета са ти писали къде има пунктове - избираш си най-близкия и удобен за теб пункт и там си получаваш храната. Не помня вече как беше с купуването на купоните за следващите месеци, дали се ходи всеки месец до Младост 1 или и на място ставаше. По наше време преди близо 5 години кухнята беше добра и доста разнообразна.

# 7
  • Мнения: 253
Да използвам темата да попитам - в Младост 2 до РУМ-а къде е най-близкия раздавателен пункт?

В 19 ОДЗ - детска градина, която се намира зад бл 235

# 8
  • Мнения: 16
Да използвам темата да попитам - в Младост 2 до РУМ-а къде е най-близкия раздавателен пункт?

В 19 ОДЗ - детска градина, която се намира зад бл 235

И ние си вземахме  от 19 ОДЗ,но първо трябва да отидеш до Младост 1 ,около 46 бл./до пазара/ в една бивша детска градина да се запишеш и да си купиш купони.

# 9
  • Мнения: 404
Благодаря, ще ми е много удобно там.  Hug

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има много частни дет. кухни.
В Мл. 1 на пазара има дет. магазин и във него се предлага храна от 2 частни дет. мл. кухни.

Та поразпитайте в магазините около вас... може да имате съвсем наблизо.

Общи условия

Активация на акаунт