Агенции за имоти

  • 422
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
Сигурна съм че тук има много мами, които ако не са в сферата, то поне са се сблъсквали с такива агенции, какво ще кажете тук да се изкажат мнения за такива или агенцията като цяло или отделни агенти, както и за какво да гледаме като избираме агенция, какви комисионни имат и тн  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 999
Аз се сблъсках с такава висша форма на непрофесионализъм, че прецених, че сама ще се справя по-добре от всяка една агенция. За 4 години реализирах 2 продажби, 3 покупки и 2 наема /на мои лични имоти/. В началото се обърнах за съдействие поне към 10 агенции, но отникъде не получих грамотно обслужване, все нещо им куцаше. Водеха ме по някакви коптори, като аз изрично бях дала указание какво точно търся, уверявайки ме, че това само се предлагало на пазара. И така, в крайна сметка, аз сама се заех с моите сделки. Това ми коства, разбира се, много време - в продължение на месеци съм "работела" /на 8 часов работен ден/ - правих проучвания, сравнявах цени, ходех по огледи. За пореден път в живота си се преквалифицирах, защото имах нужда от нещо.

# 2
  • Мнения: 9 095
типично май ooooh! понеже на нас ни предстои скоро да се обърнем към такава, защото няма как и имаме доста познати които работят или имат нещо общо с такива агенции, но искам да съберем мнения, например за Адрес съм чувала че взимат мноооооооого големи комисиони newsm78

# 3
  • Мнения: 2 865
Ползвала съм и мнението ми е че никаква работа не вършат, само си взимат комисионната накрая. Ако е за продажба изобщо не виждам смисъл от тях.

Мнението ми на този етам е следното: ако продавам ще си продавам като частно лице, а ако купувам ще купувам ново строителство директно от фирма.

Ако купувате намерете си много добър нотариус или адвокат за сделката независимо дали ползвате агенция или не и това е.

Общи условия

Активация на акаунт