Какво очаквате от новия кмет?

  • 1 012
  • 24
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Наближават изборите за местна власт. Обещанията на политиците са ясни...обещават хиляди неща, но колко от тях изпълняват. Моля споделете, какви са вашите очаквания от новия /стар/ кмет? Какво искате да се промени?
Аз например искам повече места за отдих за големите и повече детски лощадки за децата... За инфраструктура не ми се говори толкова рано, че ще стане дълго  ooooh!

# 1
  • Мнения: 3 146
Искам  чисти улици и паркове и повече площадки за децата, както и по-добър контрол върху градския транспорт и всички концесионери. Но едва ли ще стане... Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 672
Всичко ще е по старому  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 3
Искам да се помисли за озеленяването на столицата и поддържането на зелените площи...какво очаквам ли...? да...да води политика на прозрачност, до която всеки желаещ да има достъп, важно е да се организират и срещи поне на регионално ниво, с районните кметове и да се обсъждат проблемите на кварталите, т.е. жителите на едно място реално да участват в управлението и развитието му...според мен и всеки трябва да има право да изисква подробна отчетност къде отиват парите от данъците, които плаща

# 4
  • Мнения: 27 524
Нищо, тъй като от него почти нищо не зависи. Така че какво да очаквам  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 9 895
мда, Блонди казва вярно. Иначе си мечтая за по-малко коли по улици и тротоари, повече свестни детски площадки, повече детски градини, поддържани градинки и липса на бездомни кучета.
не ща нито прозрачност, нито отчети. Искам си тези неща.

# 6
  • Мнения: 2 891
По-малко заменки! Да не кажа никакви.

# 7
  • Мнения: 1 941
Какъв нов кмет? Кво ще му е новото на стария?

# 8
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Да е жив и здрав новият-стар  наш кмет!

# 9
Искам да се помисли за озеленяването на столицата и поддържането на зелените площи...какво очаквам ли...? да...да води политика на прозрачност, до която всеки желаещ да има достъп, важно е да се организират и срещи поне на регионално ниво, с районните кметове и да се обсъждат проблемите на кварталите, т.е. жителите на едно място реално да участват в управлението и развитието му...според мен и всеки трябва да има право да изисква подробна отчетност къде отиват парите от данъците, които плаща

 Praynig ха дано!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да няма толкова много  бездомни кучета  по улиците, повече да се помисли за децата т.е. детски площадки, почистени от боклуци паркове и градинки.Да се обнови градският транспорт.

# 11
  • Мнения: 1 492
Когато реша да изляза на разходка с детето, да има къде да отида/зелено, чисто, приятно/, а когато изляза с колата, да има къде да паркирам, без да се налага да обикалям по уличките по няколко пъти. Засега това искам.

# 12
  • Мнения: 698
Нищо добро. Аз съм си оптимист от край време.

# 13
  • Мнения: 193
определено да бъде нов и да погледне много сериозно на проблемите на този град

# 14
  • Мнения: 2 759
               Не очаквам нищо, само ми се искат разни неща... Много са по принцип, но в този час мога само да напиша, че искам солени глоби за мръсно околоблоково пространство. При нас е доста прилично, но като тръгна из града, виждам удивителни неща и започвам да мечтая... А, да, искам и кошчета на всяка спирка на околовръстното. И да се измисли някакъв начин да се почиства около това околовръстно бе... Страшно много коли минават оттам, и не стига обгазяването, но и всеки като си изхвърли фантичката и пепелника примерно и  ooooh!... дивотия абсолютна... Ако кмета успее да се възползва от екоорганизациите - почистванията и залесяванията може да му излязат безплатно. Хем много други доброволци могат да се включат... В парковете да има алеи за слепи и инвалиди, и както на Витоша - пред всяко дърво да има пояснения... И други такива джиджавки по парковете, хем за децата интересно, хем и за възрастните полезно... Иска ми се кмета също така да накара да съжалява всеки, който спре/паркира на пешеходна пътека... Ама да спирам вече, че все пак говорим за кмета, не за Чък Норис  Mr. Green...

Общи условия

Активация на акаунт