Почистващ препарат за съдомиялна?

  • 1 978
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 152
Скоро разбрах, че трябвало веднъж в месеца миялната да се пуска на програма, чрез която да се прочистят разни там дюзи и маркучи със съответния препарат. Препоръчайте ми такъв - конкретен вид и място /за София/, от което да закупя. Благодаря!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За да се успокоиш, можеш да я пускаш с МЕГЛИО.
Но затлачи ли се, трябва да се почисти в сервиз.

# 2
  • Мнения: 1 152
От това да налея в самата миялна ли? И колко?

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз купих от Технополис, някакъв препарат. Пише че се маха лепанката и се слага обърнато шишенцето в кошницата за прибори.
Не знаех, че всеки месец се пуска. Ще я пусна тези дни.
Меглио имам постоянно в къщи и  на мен ми е интересно какво количество и къде се слага( в отделението за препарата ли).

# 4
  • Мнения: 780
Аз съм вземала на калгонит / някъде 6-7 лева - в магазините за перилни и почистващи препарати / , но нямаше кой знае каква разлика с преди . И аз искам да разбера по колко меглио да слагам

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, в самата миялна.  не много.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Шани, не много нищо не значи Simple Smile Аз слагам две супени лъжици, не се престаравайте да ги пълните. Не, че нещо  ще стане, ама миялната ще почне да изригва пяна Mr. Green Слагам в отделението за препрат за миене.

# 7
  • Мнения: 13 172
Аз купих от Технополис, някакъв препарат. Пише че се маха лепанката и се слага обърнато шишенцето в кошницата за прибори.


И аз си купувам такова шишенце и на 2 месеца я пускам без посуда, само с него- после мирише много приятно на лимон, но аромата се запазва най-много седмица.

Общи условия

Активация на акаунт