Добър детски уролог? Д-р Буева?

  • 1 693
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 091
Дайте координати на добър детски уролог в София! Интересува ме за еходрафскио изследване.
Бяха ми препоръ4али д-р Буева /ако не бъркам името Embarassed/, но съм й изгубила координатите, ако някой ги има, моля да ми услужи!

# 1
  • Мнения: 1 091
Никой ли няма опит и информация!?! Shocked

# 2
  • Мнения: 3 695
Използвам темата, за да не пускам нова подобна.
Много моля някой да ми обясни, къде се намира тази детска поликлиника, където Буева приема във вторниците с направление?

# 3
  • Мнения: 1 091
tini-mini, незнам, дано някой ти отговори. Аз само да ти кажа, че ние ходихме във 2-ра градска на преглед при нея, но платено. Записахме час на ГСМ-а й. Ако те интересува повече инфо, питай!

# 4
  • Мнения: 3 695
tini-mini, незнам, дано някой ти отговори. Аз само да ти кажа, че ние ходихме във 2-ра градска на преглед при нея, но платено. Записахме час на ГСМ-а й. Ако те интересува повече инфо, питай!
Благодаря ти за отговора!
Има ли там техника за ехография на пикочните пътища?
Разбрах аз къде е тая поликлиника (на ул. Найден Геров 2), ама нещо Буева нямало да я има до края на месеца, та се чудя дали да не идем при който е там на смяна или пък нея да търсим.  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 091
Ааа, тя е в отпуск...И другите в тази поликлиника май са добри, сетих се и аз за нея. А иначе във 2-ра гр. има ехограф, струва 20 лв. изследването. И толкова още за прегледа.

# 6
  • Мнения: 3 695
Да, днес разбрах, че ще я няма до края на месеца.
Утре ще ходим, Светлана Маринова ще е там. Нещо чувала ли си за нея?

# 7
  • Мнения: 1 091
Само името ми е познато, но сигурно е добра, бъди спокойна! Във всеки случай, ако не си доволна, винаги после можеш да отидеш при друг лекар, нищо не пречи Wink

# 8
  • Мнения: 3 695
Мерси.   bouquet

# 9
  • Мнения: 390
Ето всякаква информация и мами със сходни проблеми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216349.0

# 10
  • Мнения: 3 695
Ето всякаква информация и мами със сходни проблеми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216349.0
Да благодаря много. Прегледах част от тези теми. При нас май причината е леко срастване. Не знам там дали го обсъждат. Всъщност то си има отделна тема за срастванията при момиченцата, но и за бактериите ми е полезно да попрочета, че кой знае в крайна сметка къде е причината.

Общи условия

Активация на акаунт