Трудно ли ставате сутрин ?

  • 4 532
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Поспаливци ли сте или сте на крак по първи петли  Laughing Питам , защото аз вече се притеснявам за себе си  Sick Едвам отлепям от леглото и после поне час не съм адекватна ... Много ми е трудно да стана сутрин . Даже малкият съм го научила да спи до 9.30ч.  thumbsupРаботата ми е такава , че не изисква ранно ставане и ходене ... за щастие .
Примерно 8 ч. ми е рано ... Сега ставам в толкова , защото водя малкият на ясла и в 9 ч. съм в офиса , ама душата ми плаче да си полегна на бюрото ... или под него   Simple Smile
Споделете как е при вас . Искам да си сверя часовника , защото според моят мъж съм негодна да живея в нормалния свят  Laughing

# 1
  • Мнения: 4 715
 Биологичният ми часовник ме буди в 6 часа. Опитвала съм се да се натискам да поспя още малко, но не успявам ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Винаги ставам трудно, дори на обяд да е.
Трябва ми доста време, кафе и душ, за да се освестя и да започна да идвам на себе си.
Сега се налага да ставам още по-рано, за да подготвя дребната за градина.
Лошото е, че съм нощна птица, не обичам да лягам рано и на моменти ми се събира много малко сън.

# 3
  • Мнения: 158
За работа: с 2 будилника и 300 зора  smile3507..Инча, колкото и да е странно, събота и неделя рядко ставам след 9и30..Но през седмицата ми е ад  Confused

# 4
  • Мнения: 3 423
Трудно лягам, лесно ставам.

# 5
  • Мнения: 2 891
Tрудно ми е МНОООГО!!! А зимата - още повече. С триста зора се измъквам от леглото. Първо показвам един крак, после бързо го мушкам под завивката. Следва ръка и т.н. Накрая идва мъжът ми и ми задига юрганчето  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 668
Трудно лягам, лесно ставам.
Блазе ти  Simple Smile Аз трудно лягам и трудно ставам  Confused

# 7
  • Варна
  • Мнения: 672
Напоследък много трудно. Трябва да ставам сутрин към 6:30. Но едва се надигам към  7 без 10 . А събота или неделя като реша , че ще спя до късно, или се събуждам рано, или някой ме събужда. И все ходя ненаспала се  Sad

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Спи ми се ама лесно се будя..т.е лесно ме буди малката Simple Smile
6:30 - 7 ако успея да полежа и да се направя, че не я чувам до към 7:30 е празник  Crazy
Няма начин .. а преди будна до сутринта и на обяд, даже към 1 - 2 следобяд си ставах .. ехх какви хубави времена бяха  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 402
Такова чудо като мен, надали има, вечно съм ненаспана, мога да спя по всяко време на денонощието.
Това ме спасява, за осем години сигурно ми се събират 10 нощи, в които да съм спала непробудно. Тъкмо голямата ми принцеса започна да спи спокойно и се роди малката мома и така та до днес. При мен недоспиването е хронично. Поне заспивам веднага, ставам оправям детето, лягам и след 5 мин. вече спя.
Само при пълнолуние няма нито заспиване вечер, нито през нощта. Shocked

# 10
  • Мнения: 1 277
Зависи може би и от това в колко часа си лягаш вечер. При всеки е много индивидуално това със съня. Аз лесно се разсънвам.  Лягам към 12 ч. вечерта. Обичам да поспивам почивните дни, но си навивам будилника за 8 ч. - в противен случай съм като пияна. Мъжът ми пък лесно се събужда, но трудно се разсънва. А съседите  не си чуват будилника около 15 мин. при непрекъснато звънене  #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Трудно лягам,и трудно ставам съответно.
Добре,че малкия спи до 10.
Уикендите си позволявам да ставам в 12...

Обичам да спя.

# 12
  • Мнения: 8 999
Мноого ми е трудно. Моят организъм просто отказва да работи преди 9 часа. Абсолютно съм неадекватна, пия кафе, гледам някой сутрешен блок и не ми се говори. Но .... дългът ме зове - две деца трябва да бъдат нахранени, облечени и заведени на градина/училище, а после трябва да заведа и себе си на работа. Преди 9.30 е абсурд да се добера до офиса.

# 13
  • Мнения: 460
много трудно ,много!! Tired Tired

# 14
  • Мнения: 494
Трудно лягам и много трудно ставам,но се научих поне да не се зъбя на всички наоколо,когато ми е криво от това(ще рече:винаги Laughing).Какво да се прави-деца,ангажименти всякакви...трябва да се става!Ех,как мечтая денят да е поне 30 часа,та да има повече време за сън...

Общи условия

Активация на акаунт