Колко дълго ви трае червилото?

  • 2 263
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Когато си сложа червило или гланц съвсем скоро след това изчезват  Sad, все едно не съм се червила никога, а познавам жени, които си сложат червило сутринта, вечерта още са начервени...
Има ли и други с моя "проблем"? А тези на които червилото им се задържа дълго прилагате ли някакви трикове?

# 1
  • Мнения: 2 459
И аз съм със същия проблем.Една приятелка си купи от новите червила на Максфактор и е доволна хапва и не мърда даже трудно се махало.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз съм така - като сложа сутрин червилото, има и следобяд /не остатъци/ , просто си стои. Незнам каква е тайната, но мисля че не е в червилото Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 541
Аз червило не ползвам, но ползвам гланц, който също изчезва бързо....няма как. Инаме за трайно червило има два начина:
1. Купуваш си "подсилено" (ама че тъпа дума само използвах  Twisted Evil ) червило, като това на Мах Фактор, двойното, което е трайно като цвят, но не и като гланц.
2. Слагаш червило, попиваш устните със салфетка и пак нанасяш отгоре. Някой слагат и малко пудра преди втория пласт, но на мен не ми допада като техника, защото рядко пудрата не прави филм, които става кашест с червилото след това.

# 4
  • Мнения: 1 951
Да, но дълготрайните червила обикновенно са в тъмни тонове и не ми отиват  Sad

# 5
  • Мнения: 1 541
Марински, аз си взех много нежно розовикаво от тези на Макс Фактор. Обаче нали не харесвам червило, пък то седи едно такова цветно, макар и бледо, на устните и ще го хвърлям.

# 6
  • Мнения: 2 459
Напротив тези на Макс Фактор не са тъмни в розово-лилавата гама са повечето

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Червило отдавна не ползвам,а гланца трае ако не си облизвам много устните

# 8
  • Мнения: 2 609
...........................................
2. Слагаш червило, попиваш устните със салфетка и пак нанасяш отгоре. Някой слагат и малко пудра преди втория пласт, но на мен не ми допада като техника, защото рядко пудрата не прави филм, които става кашест с червилото след това.


И такива трикова съм прилагала и не мога, и не мога да задържа червило повече от половин час. Blush
За гланц да не говорим. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 658
Задържа ми се въ рху устните не повече от 2 часа

# 10
  • Мнения: 1 250
И такива трикова съм прилагала и не мога, и не мога да задържа червило повече от половин час. Blush
За гланц да не говорим. Rolling Eyes
Ами спри да се облизваш, де!  bouquet
Мисля, че има значение и какво е червилото.

# 11
  • Мнения: 2 609
И такива трикова съм прилагала и не мога, и не мога да задържа червило повече от половин час. Blush
За гланц да не говорим. Rolling Eyes
Ами спри да се облизваш, де!  bouquet
Мисля, че има значение и какво е червилото.


Ами гледам уж да не се облизвам , ама... явно не успявам. Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 783
И на мен бързо ми се изтрива червилото. Но не харесвам тези дълготрайните, много изсушават устните и не мога да ги ползвам всеки ден.

# 13
  • Мнения: 3 622
Ами аз си взимам дълготрайно, и като си сложа сутринта и си имам до вечерта  Laughing

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Три минути и половина. С всякакви трикове. Не можах да се науча да нося червило. Даже мисля, че не ми седи.

Общи условия

Активация на акаунт