elea

  • 1 563
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Някой използвал ли е новата серия на Elea?Казва се Elea Relaxance.Вчера в една козметика ми я препоръчаха и искам някакви мнения.

# 1
  • Мнения: 3 306
 Rolling Eyes  темата ти е за "красива мама" Flutter

# 2
  • Варна
  • Мнения: 672
Това не е ли българска козметика...не залагай на нея  Peace

# 3
  • Мнения: 35 891
пяната била доста изсушавща; има тестери на трите крема, виждала съм; взех си на матиращия - не матира изобщо  Naughty

# 4
  • Мнения: 4 664
Не съм доволна от марката, каквото и ново да излезе дори няма да си направя труда да го пробвам ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 634
От Elea съм ползвала само ескфориращия гел от зелената серия и съм доволна. Днес ги видях тези новите и се зачудих дали да не ги пробвам. newsm78
И да, марката е българска, от Пловдив.
Гледам има доста отрицателни отзиви. За съжаление, ползването на един продукт (както е моя случай) едва ли е най- обективното мнение. Wink

# 6
  • Мнения: 35 891
зеленият гел наистина не е лош  Peace

# 7
  • Мнения: 10 651
На Елея съм ползвала два продукта - измиващия им гел от серията за комбинирана кожа и депигментиращия лосион. Не съм особено впечатлена и от двата. Гелът си е гел - измива, без да е нещо особено  Simple Smile
От лосиона не забелязвам някакъв ефект върху луничките  Wink
Не мисля да си купувам друг техен продукт.

# 8
  • Мнения: 550
Моя приятелка работи като химик за тази  фирма.Много от нещата не са с особено качество,но други са наистина сполучливи.Ако нещо не ви е харесало можете спокойно да го споделите.
До колкото я познавам тя гледа много сериозно на работата си и би си взела бележка от всяко отрицателно или положително мнение. Peace

# 9
  • Мнения: 4 664
А ти би ли споделила от кухнята Simple Smile кои от продуктите са качествени?

# 10
# 11
  • Мнения: 550
Ползвала съм един крем за ръце,балсам,който беше забъркала специално за мен,но по мое желание имаше повече парфюм и после съжалих,защото миришех отдалече ...иначе ми понасяше на косата.Сега ще пробвам едни нови продукти,но няма да им правя реклама,защото още не са излезли на пазара.Иначе не смея да критикувам,защото не разбирам от химия!Едно нещо или ми харесва или не...или ми понася или не! Peace Laughing

# 12
  • Мнения: 3 306
хидратира6тия тоник (зеления ) е хубав  Peace

# 13
  • Мнения: 1 761
хидратира6тия тоник (зеления ) е хубав  Peace

И аз ползвам този тоник и съм доволна.
И скраба за почистване е хубав( зеления).
Ползвала съм и зелената маска за мазна кожа- не останах кой знае колко впечатлена.

# 14
  • София
  • Мнения: 650
Имам един розов измиващ крем - не струва Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт