Слузесто бяло кафенкаво течение

  • 5 088
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 119
Много съм притеснена ,тъй като от известно време (по-точно след като родих преди 1,4 мес.)цикълът ми е много странен.Преди да ми дойде ми се появява едно слузесто течение не рядко кафеникаво.След като свърши пак.Иначе много засилено бяло течение слузесто като медуза Confused също ми се появи.Сега при последния ми цикъл след като ми свърши , течението беше бяло кафеникаво с червеникави жилки като от кръв.
Някоя от вас имала ли е подобно нещо ?

# 1
  • Мнения: 7 640
Много съм притеснена ,тъй като от известно време (по-точно след като родих преди 1,4 мес.)цикълът ми е много странен.Преди да ми дойде ми се появява едно слузесто течение не рядко кафеникаво.След като свърши пак.Иначе много засилено бяло течение слузесто като медуза Confused също ми се появи.Сега при последния ми цикъл след като ми свърши , течението беше бяло кафеникаво с червеникави жилки като от кръв.
Някоя от вас имала ли е подобно нещо ?

за този 1.4 мес колко пъти имаше менструация newsm78, иначе описаното ми прилича на лохии.

# 2
  • Мнения: 4 111
И на мен на лохии ми прилича. Ако е лохии - всички имат след раждане.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 17:46 от Лилянчо

# 3
  • Варна
  • Мнения: 119
Работата е там ,че на мен ми дойде веднага след като ми изтекоха лохиите.Нямах такъв период ,докато кърмех да нямам цикъл ,имах си и то обилен.Възможно ли е да са още лохии newsm78

# 4
  • Мнения: 4 111
Да, възможно е. Все пак може да се консултираш с лекаря си, нали знаеш, че не сме лекари.

# 5
  • Мнения: 7 640
какво разбираш под "дойде ми" newsm78
Лохиите са lochia rubra-ясна кръв за около седмица, десетина дни, после lochia fusca-такова кафеникаво слузесто течение и накрая-  lochia alba- лигаво, прозрачно с малко по-специфична миризма отделяне.
Според мен още имаш лохии, а не МЦ.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 119
Имам в предвид ,че до сега в продължение на 1, 4 мес. редовно всеки месец си имам цикъл .Около 20-30 дена след като родих (бях секцио) имах лохии ,а после си стана ясна кръв и започна да ми идва всеки месец.За това попитах дали е възможно да са лохии ,все пак година и повече е минало.
Иначе ,трябва да си запиша час при лекар ,но исках и тук да поптам дали някой е имал подобно нещо.
Благодаря за отговорите.

# 7
  • Мнения: 2 100
Не вярвам да са лохии...много време е! Странно е, въпреки, че не съм раждала. Моят съвет е да питаш лекаря си!

# 8
  • Мнения: 4 111
Много съм притеснена ,тъй като от известно време (по-точно след като родих преди 1,4 мес.

Това година и четири месеца ли трябваше да означава?
Не, не са лохии. Върви на лекар.

# 9
  • Мнения: 7 640
Много съм притеснена ,тъй като от известно време (по-точно след като родих преди 1,4 мес.

Това година и четири месеца ли трябваше да означава?
Не, не са лохии. Върви на лекар.

ааа, ако е така- определено не са лохии Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 14 133
Върви на доктор, само той може да каже след преглед какъв е проблемът.

Общи условия

Активация на акаунт