Има ли геноцид ?

  • 612
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 079
Срещу българския народец .Здравна каса ,образование ,социални помощи ,липсата на детски площадки ? Мисля си че нищо не е случайно ,защото нещата не са едно или две .И според вас къде е решението ? Явно ,че не е в агресията и злобата и другите ниски чувтсва и мисли ,които владеят голяяма част от обществото ни ...

# 1
  • Мнения: 3 423
Срещу германското народище също има геноцид.
И срещу емигрантите в Германия. Здравната каса
се ебава. Транспортът също. Да не отварям дума
за образованието. ДДС стана от 16 на 19 процента.
Като си помисля обаче, че германецът, като реши да
прави нещо, го прави като хората, ме хваща страх.
Ами ако се надигне...

# 2
  • Мнения: 14 472
има. поразтърси из интернет - има разни статии и книги онлайн, като нещата не почват отсега Peace

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 

Може би депутатите ни са прости, защото ги избира прост народ  Thinking

Селяндури, които обещават печени пилета и прасета преди изборите ..... и никой не гарантира  образование ...  а от там тръгва всичко ... неграмотния човек остава без шанс в живота, неграмотния народ няма никакво бъдеще .... Предлагам да я закрият тая държава, че само се мъчи горката ... да я разпределят между Гърция, Турция, Сърбия и Румъния  и да се свършва, че ме заболя главата ...  Crazy #Crazy  ...

# 4
  • Мнения: 57
Да, категорично мисля, че срещу българския народ има много голям геноцид. И с риск да получа бан ще кажа, че спрямо циганите няма геноцид, а за нас има. Това ми е болната тема и мога много да пиша, но няма да ми стигне мястото. Не съм нацист, не искам да ги убият, но много си мечтая просто да изчезнат. Имаше една българка, която се показа по телевизията и каза, че иска да стане циганка, за да има и тя повече права. А техните права наистина са много. Получават пари, помощи и прочие и то без да се налага да работят. Не си плащат тока и не им го спират , но ако българин го направи няма да има прошка. Е това ако не е геноцид....Вчера по новините на БТВ даваха за едно българско село "Мечка ". Там имало много цигани. Те крадат всичко от българите - животни, реколта и т.н. Има 7 убити българи от тях. Такива, които са се възпротивили срещу тормоза - 7 убити и нито един наказан newsm78Позволяват си в Красна поляна да се разхождат с  мечове и брадви и полицията само седи отстрани и ги гледа. Несмеят да  им направят нищо, защото веднага идва някой като Цветелин Кънчев с неговите организацийки и обвинява, че има геноцид срещу циганте. Същевременно полицията натръшка, употреби сила срещу шепа българи природозащитници, отишли да защитават Странджа...Омръзна ми тези паразити да живеят на гърба на целия български народ. Народ, който никой не го защитава.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Само аз ли гледах по телевизията за Суходол ... че не им пускат вода по цяло лято ... едва църцори и хората не си включват бойлерите и няма как да се изкъпят ...

И че когато им спре тока не ходят със седмици да оправят повредата ...  #Crazy

Това е  политика ...

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ягодо,  мислиш, че циганите на са от българския народ ?

...Престъпността се толерира ....

# 7
  • Мнения: X
Няма геноцид, има генотип. Grinning

# 8
  • Мнения: 4 806
моят отговор е в моят подпис

да се прави геноцид се иска акъл,
в наличието на който у хората по върховете
силно се съмнявам

# 9
  • Мнения: 479
Няма геноцид, има генотип. Grinning
Има геноцид на българския генотип. А ний сме много стар такъв..

Общи условия

Активация на акаунт