Изрисувано дете - идеи моля ...

  • 2 513
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 562
Мили момичета,
проблемът ми е следния: моята госпожица докато седи на гърнето с голи крачета взела един маркер (розов) и така се е изрисувала, че ми се доплаква като я видя  Sad Целите и крака са в розови точки и чертички   redecoration При къпането нищо не падна, опитах и с крем и памук - пак нищо  ooooh!
Дайте идеи моля, как да я почистя  Rolling Eyes

# 1
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ако е перманент маркер,само с някакъв разредител на ацетонова основа пада(лакочистител и пр.),.....нооо поради естеството на "платното" ще си походите още малко така "красиви" докато топлата вода и сапунчето си свършат работата Laughing .Съжалявам че не съм ви особено от полза,но темата е много сладка Laughing .
Мама да нацелува малката си художничка newsm57

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Ние сме редовно така, понеже Ади рисува всеки ден с флумастри, целите ръце, крака, дрехи, твори навсякъде, не и стига блокът за рисуване.
Така, че свиквай Wink те първа колко ще е виждаш нарисувана.... Wink вчера купих поредните флумастри....голям кеф #Milti и ако не мога със спирт и памук да премахна творенията Laughing , просто след няколко дни след миене, къпане, сами си отиват, до следващия път, който е на другият ден примерно Wink голям купон е! #Milti
сега с пластелина е още по-голям купон..... #Milti

# 3
  • Мнения: 3 562
Сигурно е от тези перманентните на него пише - textliner ink jet ooooh!

Май ще си ходим с БОДИ-АРТ  Mr. Green
Ох  ooooh!

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
излезе 2 пъти, сори Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 327
Защо не смениш маркера с някой маркер за стъкло? така хем твойто слънце ще се радва да се рисува, хем ти няма да имаш проблеми при къпането?

# 6
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Liorena
....
сега с пластелина е още по-голям купон..... #Milti

Миналия ден си мислех да и взема пластелин, ама ще взема да изчакам  Whistling  Whistling  Whistling

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Roshalche
Цитат на: Liorena
....
сега с пластелина е още по-голям купон..... #Milti

Миналия ден си мислех да и взема пластелин, ама ще взема да изчакам  Whistling  Whistling  Whistling


 #Milti не чакай, а направо взимай  #Milti
а да е беше видяла днес, в НДК на проливния дъжд, който се изля, (уж се бяхме малко скрили под една пробита тента на едно кафе) - какво рисуване с тебешири падна и после триене с мокри кърпички на "рисунките" , ръце, дъждобран, всичко беше само тебешир....не питай Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 792
Има маркери, който се мият с вода, тъпо го обясних, ние ползваме от тях, защото се перат и от дрехи Wink Иначе или спирт и памук(може някой дезодорант да пробваш) или с мокри кърпички, успявала съм и с тях да залича някои следи, но май не винаги се получава Wink .

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Да и спирт става,ама да не раздразни нещо кожата Thinking

# 10
  • Мнения: 6 243
Ако не съм в настроение, Ивайло го почиствам с Циф. Но той все пак е на 10 години, а аз съм раздразнителна #Silly

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: sladka hapka
Ивайло го почиствам с Циф. :


е как не съм се сетила до момента Rolling Eyes .

# 12
  • Мнения: 2 282
Цитат на: sladka hapka
Ако не съм в настроение, Ивайло го почиствам с Циф. Но той все пак е на 10 години, а аз съм раздразнителна #Silly


а той повтаря ли?  Simple Smile

а за Roshalche - зареди апарата с лента и снимай, снимаййййййй!  Simple Smile  най-добре на нормалното къпане да разчиташ, и хич да не се нервиш на рисунките, че като ти изрисуват за първипът стената, съвсем ще изперкаш  Stuck Out Tongue

# 13
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Сребърен облак
.....а за Roshalche - зареди апарата с лента и снимай, снимаййййййй!  Simple Smile  най-добре на нормалното къпане да разчиташ, и хич да не се нервиш на рисунките, че като ти изрисуват за първипът стената, съвсем ще изперкаш  Stuck Out Tongue


Ако ви пусна снимки със стената в хола  #Onfire просто падаш  Laughing изрисувани са от миналата есен, когато половинката и донесе цветни моливи  Twisted Evil Имаме една огромна риба и много трева  Thinking (поне когато я попитам какво е това тя ми отговаря така) Thinking
А иначе съм запечатала БОДИ-АРТА  smile3509 за поколенията  Laughing  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Liorena
.... какво рисуване с тебешири падна и после триене с мокри кърпички на "рисунките" , ръце, дъждобран, всичко беше само тебешир....не питай Mr. Green

Тебеширите не са новост за нас - рисуваме в парка от миналото лято (даже днес купих поредната кутийка - цветни Mr. Green ) 60ст. евтинийка, а и много забавно  Mr. Green Ние също рисуваме по плота на количката и после бършем с мокри кърпички и се прибираме, като ... #Silly

Общи условия

Активация на акаунт