Разгонен котарак си търси дама :)

  • 2 167
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 940
Здравейте, мойто котараче се е разгонило и вече е нетърпим, та ако някой желае можем да направим семейство пухчовци.

# 1
  • Мнения: 768
 Какъв модел ти е котаракът ?

# 2
  • София
  • Мнения: 940
Класически персиец е Simple Smile

# 3
  • Мнения: 768
 Имам персийка - кълърпойнт, скоро ще чукне девета годинка и ни казаха, че е старичка вече за деца....обаче вече ни побърква - минат, не минат два месеца и пак разгонена....

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Класически персиец е Simple Smile
А приемате ли обикновена писана или искате маркова?

# 5
  • София
  • Мнения: 940
Няма значение каква е писаната, само че аз да си кажа, моя красавец е малък още /1.5год/, водих го при една персийка, седя една седмица ама нищо не направи и още сме си разгонени /вече 5-6 месеца е разгонен  ooooh! /. Ето и снимка да го видите /от май месец са снимките/ :

http://www.bgalbum.com/displayimage.php?album=10633&pos=2

# 6
  • Мнения: 854
Мъжките котки не се разгонват, така, както женските. Те са "винаги готови". Особено ако надушат женска. Може да е през 3 блока от вас - надуши ли я - няма спиране. А с това, че сте го водили при разгонена - само сте задълбочили мераците му.
Т.е.  - не мислете, че като го заведете на женска - ще му мине. Дори напротив.
След като се разбушуват хормонте, може да започне да макрира из къщата където свари.
Единствения резултат ще е още малки котенца. На които трябва да се търсят добри и отговорни стопани. А това никак не е лесно.

п.п. Котарака ви е страшно красив.

# 7
  • Мнения: 768
 За разгонването съм съгласна, но с това
Цитат
Единствения резултат ще е още малки котенца. На които трябва да се търсят добри и отговорни стопани. А това никак не е лесно
не съм - персийските котета се пласират повече от лесно на разумна цена.

# 8
  • Мнения: 3 094
Много симпатичен!!

# 9
  • София
  • Мнения: 940


Мерси   bouquet

Да се похваля, оказа се че моя палавник е свършил работата, вчера стана тати на 1 котенце.  newsm44

# 10
  • Мнения: 3 094


Мерси   bouquet

Да се похваля, оказа се че моя палавник е свършил работата, вчера стана тати на 1 котенце.  newsm44

Честито! А колко общо се родиха - питам, защото имам персийка и ако/като се запознае, да имаме информация колко да очакваме. Някой ми каза, че персийките раждали по-малко на брой котенца от другите породи. newsm78

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617

Да се похваля, оказа се че моя палавник е свършил работата, вчера стана тати на 1 котенце.  newsm44
Ауу, чак сега влизам в темата, котьо станал татко, честито   bouquet А давате ли котака на обикновена женска все още? Страшно е красив, мисля че ще излязат страхотни котнеца. Ама моята не се е разгонила все още, чакам да и дойде музата Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 940
Камамбер, Даваме го разбира се, не държим на породи Simple Smile Когато има муза твоето коте ще ги запознаем.


Bastet Роди едно котенце, защото за пръв път ражда и е нормално да е само 1 или 2.
Не знам дали породата има значение за броя на котенцата, имам познат с женска персийка и всяка година ражда различно. Смисъл една година ражда по 2 котенца, на следващата 5-6. Не съм много запозната още с тази порода.
Иначе  съм имала само сиамка и тя първия път роди 2 котенца, после по 6-7.

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Камамбер, Даваме го разбира се, не държим на породи Simple Smile Когато има муза твоето коте ще ги запознаем.


Супер си мерси много   bouquet Много ти е красив котарака колкото повече го гледам, толкова повече ми допада, голям е сладур Heart Eyes Само на моята писанка да й дойде музата и ще ги съберем, довечера ще прочета в енциклопедията мисля че мъжкия котарак се водеше, но не съм сигурна  newsm78
П.П. Писах ти и на лични  Blush

# 14
  • Мнения: 3 094
Камамбер, Даваме го разбира се, не държим на породи Simple Smile Когато има муза твоето коте ще ги запознаем.


Bastet Роди едно котенце, защото за пръв път ражда и е нормално да е само 1 или 2.
Не знам дали породата има значение за броя на котенцата, имам познат с женска персийка и всяка година ражда различно. Смисъл една година ражда по 2 котенца, на следващата 5-6. Не съм много запозната още с тази порода.
Иначе  съм имала само сиамка и тя първия път роди 2 котенца, после по 6-7.

Благодаря, някъде аз прочетох, пък и от познати чух, че персийките максимум 2 котета раждали. Иначе другите породи са по-плодовити.


Общи условия

Активация на акаунт