Кръв и слуз в акото?

  • 1 108
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
От неделя малкия /3год./ е с разстройство,без температура и повръщане,жизнен.Давам му смекта и ентерол.Сутринта вече акото е по-гъсто,но се появиха следи от слуз и кръв.Нормално ли е това,при положение,че според мен вече му минава?

# 1
  • София
  • Мнения: 790
Здравей,

аз бих направила изследвания на акото. Не е нормално да има кръв и слуз. Дано не се окаже нещо неприятно, но ние бяхме със салмонела преди 1 година. Направи изследвания за да си спокойна. Стискам палци всичко да е наред  Hug

# 2
  • Мнения: 1 581
Виктор имаше преди около 2 седмици разстройство, след това слуз и кръв. Заведох го на лекар, прегледаха го, взеха изследване, казаха, че разстройството е нещо вирусно, а кръвта е най-вероятно от честото изхождане, нямаше нищо тревожно. Кръвта се появи 3 пъти общо след изакване - първия път ярка, после кафеникава и слузеста, а слуз имаше още няколко пъти след това и всичко мина. Не те съветвам обаче да отлагаш, защото може и да е нещо по-сериозно, по-добре да идете на преглед.

# 3
  • Мнения: 225
И ние бяхме така .Разтройство 2 седмици ,акаше през ден по един път но воднисто с малко слуз.Оказа се вирусно.Но и аз те съветвам да си направите необходимите изследвания
Бързо оздравяване

Общи условия

Активация на акаунт