За пулса на бебето!!!

  • 615
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
Здравейте всички!
Минала съм и то не отдавна по този път, но вече съм забравила горе долу кога трябва да се види пулса на бебето!
Проблемът е че една моя приятелка е бременна - според доктора в 9 г.с.
Днес е била на лекар и доки е рекъл, че не вижда пулс още, плодът е като за 6 г.с, а сака около 8 г.с.
Та тя сега е доста притеснена, а аз пък хич не се сещам как беше и как трябва да е!
Възможно ли е всичко да е наред, а притесненията ни да са напразни ooooh!
Моля ви споделете вашия опит Wink

# 1
  • Мнения: 3 069
Може ембриона да е спрял да се развива....
Много жалко ако се окаже така.
Иначе пулса на бебето трябва да е от 120 до 160 удара в минута.

# 2
  • Мнения: 474
Че то ембрион на 6 г.с. трудно ще се види  Thinking......... Напиши началото на последната менструация на момичето. Да не би пък  да има някаква грешка... наистина ще бъде жалко ако ембриото е спряло да се развива  Sad ..... а пък може и овулацията й да е била по-късно и бебо да се развива така......да отиде на ехо - и другата седмица.......

# 3
  • Мнения: 421
Да не се тревеожи  Peace  Нещата тук са много относителни! Не се знае с точност кога е била овулацията.А дори и да е точно тогава - пак да е спокойна! Пулса на моето бебченце го видяха на прегледа в 10г.с защото и ехографа бе скапан!   bouquet

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 239
Последната й менструация е била на 17.07

# 5
  • Мнения: 36
По принцип по изчисления днес е влезнала в 9г.с. но ако е с по нередовна менструация,овулацията може да е била по късно.Аз лично мисля,че трябва да се изчака още малко или да поиска мнението на друг лекар.Дано всичко да е наред. Praynig  http://www.mamaibebe.com/calc.php погледни в този сайт

# 6
  • Мнения: 524
С първото ми дете, точно така ми изкараха акъла, а имах спонтанен аборт преди това. Госпожата ми каза: -"Няма сърдечна дейност, въпрос на време е да изкървиш." Потърсих друго мнение и се оказа, че не е права. Успех на приятелката ти.

# 7
  • Мнения: 474
По принцип по изчисления днес е влезнала в 9г.с. но ако е с по нередовна менструация,овулацията може да е била по късно.Аз лично мисля,че трябва да се изчака още малко или да поиска мнението на друг лекар.Дано всичко да е наред. Praynig  http://www.mamaibebe.com/calc.php погледни в този сайт
Точно така  Peace стискаме палци

Общи условия

Активация на акаунт