щори плисе - от къде?

  • 607
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Спряла съм се на щори плисе. Знам, че Гершман правят такива, но понеже знам, че взимат скъпичко се замислих дали да не поискам цена от поне още едно място... Някой има ли идеи за други фирми, които предлагат такива?

# 1
  • Мнения: 852
Провери ако искаш тук  http://www.boboshow-bg.com/textile.html
Мисля,че и фирма "Мултитех" монтират плисе/имат офиси в цяла София мисля/,както и фирма "Лефо"ЕООД/имат офис на бул.Витоша 111/За цените незнам,но дано да съм ти помогнала.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Моята информацие е, че всъщност само Гершман имат производствени мощности за плисетата. Откъдето и да ги поръчаш, все към фабриката на Гершман отива поръчката. Аз например съм клиент на Камакс, а като ми дойдоха щорите, бяха опаковани фабрично с надписи Гершман. Подизпълнители са май на всички фирми за щори, когато се поръча плисе. Така че по-добре ходи направо при тях, поне вероятността да те мотат 2 месеца, е по-малка като си им личен клиент. За цените - няма от какво да се притесняваш, плисетата са евтини щори, на мене ми излязоха малко над 600 лв. за тристаен апартамент с врата за тераса, и то с най-луксозния плат на Гершман. Римските щори примерно само за 2 прозореца излизат толкова.

# 3
  • Мнения: 208
Много благодаря за отговорите.   bouquet
 В края на краищата аз достигнах до същия извод -  че предпочитам да си направя щорите във фирма за щори, а не в такава за дограма, която между другото прави и щори Wink Значи правилно съм разсъждавала. Вече се обадих в Гершман и ще идват за размери.
Иначе се обадих за цени и в Мултитех (които е цитирала и malinka84 ) и цените бяха горе долу като на Гершман Wink

Общи условия

Активация на акаунт