christian of roma

  • 2 054
  • 19
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Къде мога да намеря в София продукти на Christian of Roma?
http://www.christianofroma.com/?p=products

Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 530
сигурно есента ще има арена на красотата и там имат щанд

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Извинявам се, побут  Grinning

# 3
  • Мнения: 90
запис,
моята фризьорка ми хвали много маската им за коса с кокос

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвала съм доста техни работи и ми допаднаха определено.
Ще следя темата Wink

# 5
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Имам бегли спомени, че преди години ползвах нещо тяхно за коса, и не бях никак очарована.

# 6
  • Мнения: 5 362
Едно време май по каталог се продаваха тези продукти,или аз се бъркам?!
Нищо конкретно не знам за тях Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 302
В едно малко магазинче на "Алабин" до съдебната палата. продават козметика за коса и имат повечето от сериите на Christian of Roma. Ползвала съм маска за коса, кристали, матиращ шампоан за руса коса, бои за коса - от всичко съм много доволна. Цените са съвсем леко по-високи спрямо масовата козметика от типа на Шварцкопф, Гарниер и т.н.

# 8
  • Мнения: 4 435
Аз ползвам кристалите им за коса UNA  и съм страшно доволна,препоръчвам ги на всички.А сега съм си поръчала една маска,дано и тя да ми хареса.

# 9
  • Мнения: 1 685
 PeaceДоста противоречиви мнения съм чувала за тях-от много хубави-до такива ,че са "гаражна козметика".В интерес на истината италиянеца ,който ги внася в България е много смешен и бизнеса му обхваща какви ли не неща...Поне в началото-преди години раздаваха  под път и над път едни промоционални техни торбички с кремче,соли за вана и още нещо имаше newsm78-и точно те бяха  наистина с ужасно и под всякаква критика качество. ooooh!
Но напоследък са разширили асортимента и качеството-аз лично ходих във фирмения им магазин/в Пловдив/-напазарувах си доста неща за косата-боя,кристали,спрей с  UV ф-р за коса,маската с кокос/за третирани коси 500мл. 13лв/ и др. И останах доста приятно изненадана от качествата и действието им.Но не носят името Кристиян оф Рома-те се явяват явно само вносители на доста качествени вече ,италиянски продукти за коса. Hug

# 10
  • Мнения: 1 885
Това магазинче на Алабин много го обичам

# 11
  • Мнения: 3 782
запис,
моята фризьорка ми хвали много маската им за коса с кокос
Аз съм я ползвала тази, не ми хареса изобщо. Naughty Голяма е много, коло 500 мл., дори наскоро я изхвърлих

# 12
  • София
  • Мнения: 35 931
Това магазинче на Алабин много го обичам
A къде по-точно се намира?
Моля  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 313
Маската с кокос съм ползвала. Става, но не е нещо особено. Цената и е доста ниска.

# 14
  • Мнения: 302
Това магазинче на Алабин много го обичам
A къде по-точно се намира?
Моля  Grinning

Като тръгнеш по "Алабин" (отляво на съдебната палата) и повървиш около 50 метра ще го видиш вляво. Магазинчето е мъничко, но много добре заредено. Има неща, които не съм намирала никъде другаде.

Общи условия

Активация на акаунт