Закърмен с волейбола :)

  • 933
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 12 201
   http://www.vbox7.com/play:2d42d343
   Това го видях още по време на прякото предаване и останах много доволна, че го показаха и колко непринудено хапваше младежа. Смятам че ако по-често се показват подобни неща по телевизията и по градинките, все по-малко майки биха се притеснявали да кърмят децата си  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 336
 Joy
Браво, Аila, изпревари ме Simple Smile
И аз гледах предаването и веднага проверих във Vbox, и след това още няколко пъти, но още не беше качено. На каква възраст е това детенце според теб? Доста големичко ми се видя.

   [...] колко непринудено хапваше младежа [...]

Според мен непринудено спинкаше с "бибата" на мама в устата Joy

# 2
  • Мнения: 8 242
хихи Simple Smile сладко много  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 872
Ха,ха и на мен много ми хареса,но ме издразни много един коментар под клипа.Някакъв беше написал - "що не ходят в кенефа".Бих го попитала той у тях в кенефа ли яде  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 10 982
Много е готино Peace Коментарите не ги чета Wink

# 5
  • Мнения: 1 081
Simple SmileБраво на мамата и на бебчо:)

# 6
  • София
  • Мнения: 12 201
  Според нашия татко, който именно гледаше волейбола е към три годишно. Това го гледах деня в който ни изписаха от болницата с малките. Там лекуващия лекар ми заяви веднага като излезем да ги отбивам. И тъй като го бях отрязала, на изписването беше заявил на таткото да тропне с юмрук по масата като мъж и да каже на жена си да спира да кърми  Wink Сещайте се и таткото колко му обърна внимание. За съжаление някоя друга мама веднага би го послушала  все пак е лекар.... Бях достатъчно притеснена за малките обаче за да си позволя да поспоря повечко с него, само му казах че няма да стане да ги отбия и няма да го коментирам.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 170
И тримата са много сладки! Браво и на оператора!

# 8
  • Мнения: 183
Браво на мамата и на бебчо! newsm74

# 9
  • Мнения: 1 432
Супер!Такива гледки трябва да са по-4ести  Peace

# 10
  • Мнения: 1 216
велико е, нали?!?!

# 11
  • Мнения: 3 718
Много симпатично, кефи ме майката как завеяно си зяпа мача вместо да прави челна стойка, че да се скрие, че кърми. Вчера присъствах на обсъждане на това как една майка била чула, че друга кърмила детето си до почти 3 годинки. Всички бяха мега отвратени и ожалиха нещастното детенце. Те и мен вече ме ожалват като ме видят с Алекс на цица, ама какво да се прави. Едната даже заяви, че като чула за това тооолкова голямо и сучещо дете, така се стреснала и отвратила, че и спряла кърмата  #Crazy
Искам да виждам повече майки като тази в клипчето  newsm10

# 12
  • София
  • Мнения: 12 201
  Е таково оправдание за спиране на кърмата не бях чувала  Simple Smile. Наистина е много важно да се популяризира кърменето. Честно да си призная преди да забременея не знаех почти нищо за кърменето и не бях виждала кърмеща жена, тогава и аз бих се стреснала на толкова голямо кърмаче.

# 13
  • Мнения: 394
това го гледах и в господари на ефира - за съжаление със не съвсем ласкави коментари.
много ме зарадва все пак.
ха, сега видях, че кипчето е от господарите

# 14
  • Мнения: 3 718
Да, наистина и аз знаех малко за кърменето, но пък бях убедена, че ще кърмя детето си. А тия майки са кърмещи, но спазват строг график. Доста ги изумява това, че още не съм заменила хранене и не давам бисквити, попара и зрънчо и солети.
Обществото ни си е изградило образа на майката да е с шише сухо мляко в ръка, бебето да смуче залъгалка, която след 5-6 месеца бива заменена с лъки бой/гърл  Rage

Общи условия

Активация на акаунт