Столове и маси от Интерседа

  • 4 681
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Красивите столове и маса от Интерседа, които ме подлъгаха да наруша правилото "избягвай българското" само след няколко месеца употреба  се нуждаят от подмяна.  Много стилни голяма маса и столове от огъната слоеста дървесина в цвят избелен дъб (почти  бял).  Масата е вече жълта на цвят (тя пожълтя още на втория месец), налага се да слагам покривки, столовете се напукаха и изметнаха - и това за по-малко от година.

# 1
  • Мнения: 479
Oлеее, ми сега какво ще правиш? Рекламации нещо......

Или смяташ направо нови, небългарски. Платан гледах, 4е имат такива. Ама то на ппазара е бъкано с китайска и полска стока, която незнам дали е за предпочитане, а всякак могат да те преметнат и да я продадат за еди-каква си "вносна"

И аз много харесвам такива столове и маси с метални крака (незнам точно вашата дали е такава, но гледах май на интерседа....), но нямам идея след няколко месеца откъде ще купя...

# 2
  • Мнения: 4 447
Имам столове и маса (кухненски) на Интерседа. Нямам оплаквания, за сега, вече 2-ра година. Единствения проблем беше, че много шум вдигаха върху настилката от теракота. Ама май се справих и с този проблем. Все пак, ще ми бъде полезно, ако някога имам твоя проблем, да знам как си го решила.
Би трябвало да имат гаранция, обади ли се във фирмата?

Общи условия

Активация на акаунт