Как влизате в сауна??

  • 14 600
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Не знам вие как влизате в сауна но за мен нормалния вариант е човек да влезе поне с една кърпа на кръста. Да ама не...  Днес сутринта дадох 15 лв.за сауна в елитен хотел и тъкмо когато се бях отпуснала и си релаксирах в сауната /дотогава имаше само още една жена която си беше с бански/  влязоха три жени които не си бяха направили труда да вземат и една хавлия от съблекалнята /там имаше оставени достатъчно/ да си преметнат и най демонстративно се разкикерчиха чисто голи пред нас.  Е ние им показахме че не ни е приятно някой да се е разкрачил гол пред нас но на тях въобще не им пукаше и си говореха някакви весели случки хилеха се и въобще не им пукаше че това е обществено място все пак и човек не си е вкъщи. След малко си тръгнах и бях направо бясна #Cussing out #Cussing out #Cussing out.   Аз съм много демократична но тези момиченца и липсата на всякакъв усет и култура ме извадиха извън нерви...
Та ми е интересно Вие как мислите в какъв вид е нормално човек да влиза в сауна и какво е вашето мнение?

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 16:13 от МАРИЯНКАА

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Всеки го приема по различен начин.
Има жени, за които, това да се съблекат пред други жени е напълно нормално.
За това има и женски и мъжки съблекални и бани. Защото се предполага, че няма да ни е срам от собствения си пол!

# 2
  • Мнения: 2 161
С кърпа влизам.Не ме е срам да се съблека пред жени,но досега не съм виждала човек в сауна гол.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
С кърпа влизам.Не ме е срам да се съблека пред жени,но досега не съм виждала човек в сауна гол.
И аз така влизам!

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гола (няколко пъти съм ходила).
Какво значи "демонстративно разкикерчили"?... Аз не съм се кикерчила, още по-малко демонстративно.

# 5
  • Мнения: 3 622
С кърпа влизам.Не ме е срам да се съблека пред жени,но досега не съм виждала човек в сауна гол.
И аз така влизам!

И аз

# 6
  • Мнения: 2 270
С кърпа влизам.Не ме е срам да се съблека пред жени,но досега не съм виждала човек в сауна гол.
И аз така влизам!

И аз

и аз така

# 7
  • Мнения: 2 232
Винаги с моя кърпа и най-малкото долнище на бански(зависи в каква сауна съм-смесена или само за жени).
От хигиенична гледна точка това ми се струва недопустимо....

# 8
  • Мнения: 2 401
Тая тема ми напомня онази в която хиляда фльорци  се бяха разпищели от влязло в дамската баня 7 годишно момче.  Laughing Аз влизам в сауна по бански, обаче едва ли бих побесняла от вида на някоя гола мацка. Би ми станало неприятно ако седят направо на скарите.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От хигиенична гледна точка това ми се струва недопустимо....
Кое? Ако е да легнеш направо върху пейката- така е Peace

Аз пък не съм виждала жени по бански в сауна (мъже- изобщо).

Аз си мацотя тялото (с мед и зехтин) и няма как да съм с каквото и да било по себе си.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тая тема ми напомня онази в която хиляда фльорци  се бяха разпищели от влязло в дамската баня 7 годишно момче.  Laughing
И аз се сетих за нея Laughing

# 11
  • Мнения: 2 232
Да- да легнеш в/у пейката направо гол и да почнеш да се стичаш  имах предвид...

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 17:16 от Deja Vu

# 12
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Не ходя на сауна, но според мен не само е неприемливо да влезеш гол ( без хавлия) и да седнеш на пейката, но си е направо гнусно. Нямам против голотата, а имам против липсата на елементарна хигиенна култура.

# 13
  • Мнения: 817
Ами с бански ,дори преди като ползвахме нашта сауна  вкъщи пак ходих по бански Rolling Eyes

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да- да легнеш в/у пейката направо лол и да почнеш да се стичаш  имах предвид...
Чак ми се догади... Sick
Без кърпа е неприемливо дори и с бански Naughty Хората ползват кърпи и във фитнеса Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт