Facebook-вате ли?

  • 926
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
или по-просто:
Възползвате ли се от възможностите на този сайт:

http://www.facebook.com

нещо против да има там ваша снимка и да ви обсъжда кой ли не и как ли не?

аз лично засега се въздържам и само тайно надничам

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 17:53 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 2 550
регистрирана съм и се възползвам от възможностите на сайта
много мои приятели и познати също са регистрирани

# 2
  • Мнения: 2 563
Още откак беше само за студенти. Сега, когато куцо и сакато се изсипа там, си махнах много от информацията.

# 3
  • Мнения: 2 550
Още откак беше само за студенти. Сега, когато куцо и сакато се изсипа там, си махнах много от информацията.

че то нали инфото не може да се види от някой, който не ти е в листата с приятели

# 4
  • Мнения: 2 563
Още откак беше само за студенти. Сега, когато куцо и сакато се изсипа там, си махнах много от информацията.

че то нали инфото не може да се види от някой, който не ти е в листата с приятели

Не може. Но може да се преразкаже.  Grinning

А и ако си в network, май могат да те видят. Поне в моя университетски network ги виждам.

# 5
  • Мнения: 2 032
Не. Реалният живот повече ме влече.

# 6
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Мда, facebook - ствам  Mr. Green Половината ми клас от гимназията е там  Peace

# 7
  • Мнения: 698
на мен вече двама човека ми пратиха мейли за това чудо, но нямам време да прочета и да разбера за какво става дума.  Confused

# 8
  • Мнения: 81
Аз си разкарах акаунта. Радвах му се когато беше само за студенти, сега ми е неприятно.  Някакви страници се свързаха веднъж с мен да им дам инфо за уни-то . Въпросите им ме изнервиха , уни-то има страница да си търсят инфо там.

Първо си направих акаунта много секретен, а по-късно реших да го разкарам.

# 9
  • Мнения: 2 631
Направих си акаунт само за да мога да разгледам снимките на моя приятелка в Англия... Тя ме накара  Close
Иначе засега не ме кефи и не искам да го използвам...  Peace

# 10
  • Мнения: 1 546
Още баш не мога да му хвана цаката. Thinking...но иначе се вързах с доста познати от чужбина.

# 11
  • Мнения: 1 299
аман от такива сайтове... и понеже имам приятели от цял свят, всеки се е регистрал в някой подобен сайт и всички ми пращат покани да се регистрирам - писна ми!!! #Cussing out

# 12
  • Мнения: 336
Имам регистрация отдавна и си пиша с другарчета, които са в чужбина.  Така съм в течение, кой къде е, а и си разглеждаме пресни снимки. Никой не ми досажда и нямам оплаквания от сайта.

Общи условия

Активация на акаунт