има ли някоя мама,която взима от детската кухня в ж.к.Стрелб

  • 495
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Интересува ме дали има някоя мама,която взима храна от детската кухня в ж.к.Стрелбище,защото ние вече можем да ядем от кухня Laughing ,но там ще ни приемат домументите чак след като Вики е навършила 10м,и кой знае още колко време ще чакаме ред Sign Exclamation .Та  питанката ми е дали има някоя мама,която мисли да се отказва,за да ми даде просто нейната карта,много ще съм й благодарна,благодаря на всички за предварителните отговори,цунки на бебоците

# 1
  • Мнения: 18 542
Ние не ползваме кухнята, но ако говориш за тази, която е в една къщурка до една ясла - там не се чака, веднага приемат. Разбира се след навършването на съответната възраст.

# 2
  • Мнения: 1 983
Цитат на: cheta
Ние не ползваме кухнята, но ако говориш за тази, която е в една къщурка до една ясла - там не се чака, веднага приемат. Разбира се след навършването на съответната възраст.

Да,точно за тази става въпрос,но знам от други мами,които чакат все още ред,необяснимо защо,ходих до там лично и аз да питам кога да я запиша,но ми казаха при навършени 10 месеца,чак тогава ще ни приемат документите и ще ни се обадят.Много благодаря за отговора

# 3
  • Мнения: 18 542
Цитат на: irin4eto2000
Да,точно за тази става въпрос,но знам от други мами,които чакат все още ред,необяснимо защо,ходих до там лично и аз да питам кога да я запиша,но ми казаха при навършени 10 месеца,чак тогава ще ни приемат документите и ще ни се обадят.Много благодаря за отговора

Една от мамите в градинката записа детето си преди 1 седмица и й казаха да отиде на 10-ти за купони.
Ти защо не провериш лично?

# 4
  • Мнения: 299
чакали сме само 20 дни - кухнята е хубава - готвят добре и разнообразно .Наистина провери на място

Общи условия

Активация на акаунт