Цикъл-проблем

  • 843
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
Здравейте
Преди 7 м родих и на 2-я месец  след това ми дойде отново редовната менструация.Всичко си беше наред,идваше винаги както си му е реда съвсем навреме до преди 2 месеца.От тогава до днес-нищо.Първият месец не се уплаших-помислих си,че щом кърмя може и на това да се дължи,но вече станаха два:( Изключвам вероятността да съм отново бременната по проста причина,че мъжат ми е отговорен и не би го направил без да иска...
Има ли ли сте подобни проблеми и трябва ли незабавно да тичам при гинеколог?

# 1
  • Мнения: 948
Ми, как да ти кажа...прекъснатият акт и отговорният ти мъж хич не те предпазват от забременяване Sad Ама хич. Можеш да си забременееш, като стой та гледай.
Може да е някакъв хормонален дисбаланс, естествено или нещо друго, но не се сдържах да поправя леката заблуда.
При всички положения колкото по- скоро се консултираш с лекар, толкова по- добре. Това е най- правилното решение, защото причини много, хора различни и т.н. Wink
Успех и кажи после как си!

# 2
  • Мнения: 5 539
"Има ли една черта - тестът е валиден, а Жоро е невинен!
Ако има две черти - бременна си вече ти"
Това е, направи си тест, за да се изключи най-очевидната вероятност. След това вече мисли за хормонален дисбаланс и други подобни причини.
Пожелавам ти всичко да е наред! Praynig

# 3
  • sofia
  • Мнения: 769
Абе той мъжа ти може и да е сериозен, ама такова "пазене" е не сериозно....
Прави тест и ако е отрицателен, върви при лекар, пък и при положителен пак...

# 4
Цитат на: lilita
"Има ли една черта - тестът е валиден, а Жоро е невинен!
Ако има две черти - бременна си вече ти"
Това е, направи си тест, за да се изключи най-очевидната вероятност. След това вече мисли за хормонален дисбаланс и други подобни причини.
Пожелавам ти всичко да е наред! Praynig


Ние се пазим така от 8 г. ... може да е на нерван почва, колкото повече се гледаш то на пук не става, но може да идеш и на лекар

# 5
  • Мнения: 1 428
Сигурно и ти като мен имаш нередности на хормонална основа.Посети гинеколог.

# 6
  • Мнения: 1 266
Егати, то и ние така се ”пазим”, щото аз хормони отказвам твърдо... и все се моля да стане ”гаф”, ама и моят мъж отговорен Sad Всъщност, ако мъжът има опит, това е доста сигурен начин (е, не колкото медикаментозните или презервативите, но все пак доста). Само хлапетата се дънят Wink

Пък той ми е заявил, че ”бебата случайно не прави”. И аз сега ще действам по въпроса с неслучайното.

# 7
  • Мнения: 229
Аз  съм чела, че дори и мъжа много да "внимава" забременяване не е изключено, поради простата причина, че преди истинската еякулация, е възможно в "каналчето" да преминат малко количество сперматозоиди и при полов контакт заедно с другите телесни течности да преминат у жената. А за зачеване, както знаем е нужен само 1 единствен сперматозоид Flutter . Не го обясних много научно, но надявам се, се разбира Embarassed . Да не говорим че при повторен полов акт вероятността някакво количество сперма да е останала в "семенния канал" на мъжа е още по-голяма.
Е, искренно се надявам при теб /ако не го желаеш ,де Sunglasses / да не се е получило така, но реших да напиша горното за да имаш предвид ,че не е невъзможно.
Поздрави Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 266
Да, преди същинската еякулация се отделя една капка семенна течност, тя е достатъчна за забременяване.

# 9
  • Мнения: 115
Аз забременях точно така! Confused [/quote]

# 10
  • Мнения: 1 266
Ех, що ли не е заразно Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: Котката Марта
Ех, що ли не е заразно Simple Smile
Не се измъчвай,и ти ще се заразиш Wink newsm10

# 12
  • Мнения: 6 315
Аз съм така (почти). 3 пъти ми дойде и сега - нищо вече 20 дни. След 10 дни закъснение си направих 3 теста - отрицателни. Не знам какво става... Отбих бебето миналата седмица. Да видим кога ще дойде този М, че ми писна! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт