Пюрета на ХИПП

  • 6 585
  • 41
  •   1
Отговори
Здравеите,
ако не е редно да се пишат такива неща, моля да изтриете темата!
Имам вазможност да взимам детски пюрета на цена от вносителя и понеже моето бебе е малко и яде по едно бурканче на два дни, не мога да взема голямо разнообразие, защото ще станем като склад.Та мисълта ми е ако някой иска да вземем заедно и да си ги разделим.Много ги харесвам тези пюрета, но са ми малко скъпички и съм принудена да правя неща които май не са много редни, но нали е за детето Embarassed

# 1
  • Мнения: 18 542
Колко по-евтино можеш да ги вземеш и какъв е минимума?

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Да, тук има много, които купуват Хип. Може да се групираме

# 3
Ами тези малките от 125гр. са по 1.38 без ДДС и всички са по 6 броя в стек.От фирмата днес ми пуснаха един много голям списък с какво ли не на ХИПП и Бебивит/ не знам нищо за тях/.Ако искате питайте за някои неща да ви пиша цените.

# 4
  • Мнения: 18 542
Мен лично ме интересуват 3 вида пюрета на Хип, защото само тях може да яде моят син.
Става въпрос за
Заешко с картофи и зелен боб за след 12 месеца
Ризото с броколи и заешко месо за след 8 месеца
Пилешко с домати и картофи за след 8 месеца
И трите са от големите бурканчета по 220 г.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз също се интересувам. Аз захраних скоро и ядем по половин малко пюре на ден, но си мисля, че стек от 6 е добре покупка. Аз така си го представям яденето на пюре -  10-14 дни един вид пюре, после следващ вид. Да не би да смесваш пюретата по често?

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: tigonew
Аз така си го представям яденето на пюре -  10-14 дни един вид пюре, после следващ вид. Да не би да смесваш пюретата по често?

 Thinking  Thinking Ще му писне на детенце такова еднообразие.Като се захранва се включва по един продукт на седмица,аз добавях и през 3-4 дни.Но две седмици да яде едно и също.....ти си знаеш.Сега съм накупила един шкаф с пюрета и вече разнообразявам всеки ден.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
Благодаря biliana333. Аз не се бях замислила, но може би да разнообразявам по-често. Ние се захранихме с морков на Хип. Имам и морков и картоф. После какво пюре се дава, защото Хип май няма други зеленчукови? Давам го за обяд.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Има други хубави марки,Семпер са доста разнообразни.Има само от карафиол,пащърнак с картоф,картоф с грах..........на Алете тиква с картоф,спанак с картоф....сама ще подбираш.Много са зеленчуковите пюрета,влез в някой мазагин за бебешки храни и ще избереш.

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз се интересувам - ядем плодови и зеленчукови - за сега
щи те пратя на лс тел и ако искаш обади се да кажеш какво мислиш да поръчаш - да се разберем
разбира се ако имаш желание  Wink

# 10
  • Мнения: 1 800
1.38 лв крайна цена ли е? Можеш ли да ги взимаш без ДДС?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 062
И аз съм готова да се групираме с някого, ако иска. Но аз засега съм само за плодови.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 521
и аз питам 1.38 крайната цена ли е или и върху нея + ддс ? Иначе - аз с тия 2-ма потребители в къщи и по цял стек мога да награбя. Twisted Evil
Интересуват ме кашите "Лека нощ" ( без шоколодовата)
Соковете и на Хипп и на Бебивита цени ?( по-екзотичните - а не ябълка, круша, морков и т.н. тях мога и сама да направя).
От пюретата -  плодови.

# 13
  • Мнения: 4 176
Дано не бъркам , но на мен ми казаха цена С ДДС 1.40, но нека проверя пак и ще докладвам точната цена.

# 14
  • Мнения: 4 176
Цитат на: maia-k
Ами тези малките от 125гр. са по 1.38 без ДДС и всички са по 6 броя в стек.От фирмата днес ми пуснаха един много голям списък с какво ли не на ХИПП и Бебивит/ не знам нищо за тях/.Ако искате питайте за някои неща да ви пиша цените.

 Айде четете де Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт