печка,каква-с керамичен плот или с обикновенни котлони

  • 6 974
  • 22
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Привет момичета,докато що годе не се обзаведа ще има да Ви питам,да искам съветите Ви Crazy . Сега се наканихме да си купим печка.Със сигурност ще бъде Горение, че много добри отзиви чувам   във форума за тях.Но каква да си вземем-с керамичен плот или с обикновените котлони.Аз до сега не съм ползвала керамичен плот и честно казано ме е страх-да не се пукне, да не му стане нещо.И сякъш съм навита за обикновенните котлони..вие какво ще кажете? newsm78

# 1
  • Мнения: 8 999
Ееее, въпросът ти е отговор. Естествено, че с керамичен плот, при това, ако е отделно от фурната, задължително със сензорно управление на котлоните.

# 2
  • Мнения: 4 406
ще се пукне при неправилна и груба употреба, едва ли си пишман- домакиня. Керамични котлони , естествено!!

# 3
  • Мнения: 14 472
е нали досега не си го пукнала, какво се притесняваш?

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Както е казала baibibi керамични котлони със сензорно управление, ако можеш да си го позволиш индукционни  е най-добре

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
С керамични котлони, естествено!
Не виждам как точно ще ги спукаш, едва ли ще хвърляш тенджерите по тях.Много лесно се почистват и загряват супер бързо, това си е икономия и удобство в едно.Не бих се колебала на твое място.

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 403
ясно - с керамични котлони.  Peace мерси за отговорите Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Керамичен плот Peace

# 8
  • Мнения: 386
аз пък съм загоритенджера и като си купувам котлони ще си взема най-обикновени, ако още ги произвеждат  Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 1 272
Когата преди 6 години си купихме печка с керамичен плот много се притеснявах как ще го подържам но се оказа много по лесно от  обикновените.
КЕРАМИЧНИ С ДВЕ РЪЦЕ.

# 10
  • Мнения: 505
гласувам за керамичен плод с две ръце  Peace Peace

# 11
  • Мнения: 9 467
Керамични Peace
Със сензорно управление, защото ако са с "ключ" за степените, се почиства мнооого по-трудно.
Единствено се пази от изтърване на тежки предмети и директно поръсване със сол и захар.

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз от страх не си купих с керамичен плот. Взех си с 4 бързо нагряващи котлони и съм доволна. Загряват за минута.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 688
Ориентирала си се чудесно към марката,майка ми полазва такава незнам вече от колко години,но с обикновени котлони.Знаех че е доволна и затова когато ние избирахме си взехме такава,но с керамичен плот и не съжалявам.

# 14
  • Мнения: 367
И аз скоро бях изправена пред това решение и си взехме с керамичен плот,само че на електролукс.Така че определено съм за керамичен плот Peace

Общи условия

Активация на акаунт