Мнението Ви за Мултисаностол сироп?!?

  • 18 086
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Дъщеря ми е на 2,4 год. и искам да й взема някакви витамини под формата на сироп.Преди дни изкарахме ОВИ с много висока температура само (40 гр.) и искам да й взема нещо хем подсилващо, хем имуностимулиращо.
Пробвала съм с Мултивитамол на д-р Тайс и Есберитокс, но нямаше особен ефект.
Ще се радвам, ако споделите какви витамини давате на Вашите деца (изключвам плодовете и зеленчуците, които непрекъснато присъстват в менюто на Ивана, но количеството им не е достатъчно) през този сезон.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз давам Мултисаностол всяка есен/зима на децата си.Не знам какъв ефект очакваш,при нас няма някакъв видим ефект,но просто през зимата не ядат достатъчно зеленчуци/салати и подобни/,та затова за мен това е вариант.Четох и доста мнения против синтетичните витамини,но не се убедих във вредността им.Така че давам Мултисаностол.При нас след като започнат да го приемат,апетита се повишава чувствително за известно време.Не знам на какво се дължи,но е факт. Peace

# 2
  • Мнения: 124
Валенце, ефект по отношение на подсилване на организма и по-рядко боледуване (не че боледуваме често, но все от вируси, а тях не можем да избегнем, защото дишаме един въздух Simple Smile)), но все пак

# 3
  • София
  • Мнения: 9 826
Не мога да кажа дали моите боледуват по-радко,защото всяка зима го пият Wink.Досега е факт,че ката пи АБ за първи път чак на 5г,малката на две и половина.Но не бяха и ходили на градина.Ще видим тази година как ще е,но съм далече от мисълта,че сиропа може да ги спаси от вируси. Laughing

# 4
  • Мнения: 124
Аз също съм съгласна с теб за вирусите, но поне се надявам болестите да не са сериозни да идват и да си отиват.Ще пробвам с този сироп, ако не помогне, то със сигурност няма да навреди нали?!?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
Хубав сироп, от много време на пазара.

# 6
  • Мнения: 7 201
Хубав сироп, от много време на пазара.
PeaceНо и доста скъпичък.В момента давам Апетон-витамини+пчелно млечице.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 826
И аз давах апетон по едно време,но така им се повиши апетита,че го спрях Crazy.
Наистина Мултисаностола е от много време на пазара.Не ми се струва толкова скъп-10лв,за двете ми деца стига за около месец.

# 8
  • Мнения: 834
Айде пък сега- скъп??? Десетина лв. Цигарите са по-евтини, нали? Ами да им даваме тогава цигари на децата Joy Синтетичен бил Confused Ами чушките и доматите не са ли като пластмасови, а?
Все пак е немски и си е "класика" при витаминните сиропи Naughty
 Давала съм го на сина ми, сега го давам и на дъщеря ми. Като го започна от октомври през 20 дни, та чак до март. Когато е болна и давам 2-на доза.
С две думи. Мнението ми е newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 6 971
Давах Саностол пролетта, забелязах, че се повиши апетитът на детето. Сега от 01.10. ще давам пак.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Мултисаностолът определено повишава апетита.
Точно се канех тези дни да й взема на дребната. Давам й го поне веднъж годишно.

# 11
  • Мнения: 124
Благодаря на всички за мненията, явно е добър затова ще го купя и аз, а по каква схема го давате?

# 12
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз давам по 10мл на ден,разделено на два пъти след хранене. Peace

# 13
  • Мнения: 834
И аз давам по 10мл./ден, но на 1път- сутрин след закуска.
Иначе после като се заблея Crazy на някъде като нищо ще пропусна втория прием, ако ги разделя на 2пъти.

# 14
  • Мнения: 512
Сутрин и вечер по една чаена лъжичка (5 мл) преди хранене. Даваме го всяка зима, а Никола и без това не яде плодове и зеленчуци, така че и през лятото не му е излишен  Mr. Green.

Малка хитрост - държа шишето в хладилника и сиропът става по-гъст от ниската Т - по-лесно се задържа в лъжичката и по-трудно се разлива   Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт