Как от централна автогара да стигна до Банкя?

  • 12 248
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Знам, че темата ме не за тук-моля модераторите да ми я преместите, но от вчера не мога да я публикувам в другата тема.Налага ми се да ходя на един семинар в Банкя без превоз-с автобус.А в София не мога да се оправя.Моля ви, пишете ми newsm78 откъде какво да хвана за да стигна до там!
Благодаря ви предварително!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Лично аз се сещам за следния маршрут:
По бул. "Мария - Луиза" - с трамвай - до Лъвов мост /преди да се пресече моста/. После по тротоара, на който си слязла - вдясно и от спирката - тролей 7. С него - до спирката в Люлин 3 след спирката на Кооперативния пазар /ще питаш в тролея/ - тя е предпоследната от маршрута на тролея. От същата спирка - автобус 43, който отива до Банкя.

# 2
  • Мнения: 402
Отиваш до централна гара, която е точно до автогарата и хващаш влака за Банкя, срещу 0,40 лв. те закарва, без да се налага да се прехвърляш от рейс на маршрутка и т.н. Даже можеш предварително да питаш за точните часове на влаковете за Банкя от ЦГ, за да си наясно.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
И така става  Mr. Green Как не се сетих, че има и железница дотам  ooooh! Като все с колата пердаша...

# 4
  • Мнения: 306
Ако не ме лъже паметта,с маршрутка 10,провери в търсачката.Или звънни на Бойко да те закара! callme

# 5
  • Мнения: 37
Благодаря ви момичета.Наистина,че с влака ще е по-лесно-поне зе мен!

Общи условия

Активация на акаунт