Travel Magazine

  • 5 364
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 839
За всички миткала, който са в неведение, да кажа, че има вече има списание и за нас  Laughing
Всъщност вече 4 месеца, но чак днес се присещам да го споделя с вас. Днес си купих октомврийският брой. Излиза веднъж в месеца. МНого бях щастлива аз когато го открих  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 423
дай подробности Hug
интересно ли е
авторите и фотографите българи ли са newsm78

# 2
  • Мнения: 2 575
Аз си го купих още от първия или втория брой с гръцките острови - доста е интересно, има полезна инфо и т.н.
Само че умрях от смях в предишния брой със заглавието на корицата " 6 карибски острова, за които никога не сте чували", като единия от тях беше Тортола - е, аз го посетих Февруари т.г., така че ми остават само 5  Mr. Green Laughing

# 3
  • Мнения: 2 839
http://news.travel.bg/news.php?newsid=1155
Най-общо е това.
По мое мнение, списанието е на отлично ниво. Харесва ми. Има много информация за интересни места, който не бих се сетила да търся, нито да посетя.
Засега не съм засичала инфо за България, само за чужбина.

Гръцките бяха втория брой. Първия и аз го изпуснах. Третия пък покрай собственото ми скитане го пропуснах  Laughing

# 4
  • Мнения: 934
И аз го купувам от първия брой. Много ми допадна статията за гръцките острови и от предпоследния  брой за най-красивите пътища в Италия. В края на август минах по крайбрежния път Неапол-Соренто-Салерно, от който се откриваха невероятни панорамни гледки.

# 5
  • Мнения: 11 747
Ам,да.Аз си купих първия брой,точно този дето се вижда на линка.После не съм си купувала.Това Одисей не е ли също добро?!Веднъж само го преглеждах,не съм си го купувала.

# 6
  • Мнения: 2 839
Това Одисей не е ли също добро?!
Добро е ами! Виж, аз него бях го забравила, не съм го купувала тази година, а преди бях абонирана. Там сякаш се наблягаше на България повече, отколкото на чужбина  Thinking

# 7
  • Мнения: 11 747
О,това лято ми попадна един брой на Одисей в ръчичките и да ти кажа такива екзотични дестинации бяха разгледани обстойно - направи ми впечатление многото и огромни снимки,статии,по-дебело е сякаш.

Ох,  Tired аз понякога чета и купувам такива неща,ровя в нета - друг път се възпирам,че мъчно ми става....искам да обиколя целия свят сега,веднага , а не се знае дали някога изобщо ще се осъществи...

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
Макар, че още никъде не сме ходили извън БГ, си купуваме Одисей вкъщи Simple Smile Харесва ни Sunglasses
Travel не съм купувала досега.

# 9
  • Мнения: 2 100
Никога не съм си купувала такъв тип списание Embarassed
Запалихте ме. Ще си купя тези дни едно от двете споменати и ще пиша впечатления.

# 10
  • Мнения: 11 747
Купи си,Наоми,купи си....и стягай багажа,че знаеш как подпалват мотора... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 423
аз преди си купувах Гъливер,но го спряха а Одисей не ми допада,така че новината за Travel Magazine ме заинтригува

# 12
  • Мнения: 6 871
Не го бях чувала това, ще взема да си купя един брой да го видя Wink

# 13
  • Мнения: 265
и аз го купувам травел магазин от първия брой,който бе6е с промоционална цена 1 лев.
много ми харесва и с нетърпение о4аквам всеки брой,който излиза на 20-то 4исло всеки месец.

# 14
  • Мнения: 2 839
Asinka, scorpios, виждам на корицата на 1ви брой, че има статия за най-добрите увеселителни паркове в Европа.
Ако не е дълъг списъка, може ли да ни попрепишете тук класацията  Praynig
Или направо copy/paste на сайта от който са почерпили информацията си.

Общи условия

Активация на акаунт