КЪДЕ??!!

  • 733
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Колкото ми е зле мнението (все още не лично),за родилното в Бургас,сега се чувствам още по-зле  Sad и започвам да се тревожа.Бях казала на мъжа ми,че искам да родя в друг град,а той нещо не беше доволен заради евентуалните разходи и разчита на майката на един негов познат,щото била акушерка,а ние дори още не сме се запознали с нея.Въпреки,че съм в третия месец искам още от сега да си оправя положението и да знам и лекаря и мястото където ще раждам...подяволите всичко!А той си е спокоен...че как иначе нали аз ще се мъча като грешен дявол!Та кажете къде е...как да кажа ...благоприятно и за майката и за детето да се проведе раждането...в кой град и при кой лекар? smile3514

# 1
  • Мнения: 9 973
там честни клиники нямате ли,само едно ли ви е АГ-то?Отиди във Варна Peace

# 2
  • Мнения: 1 672
аз родих в частната клиника в Сливен.Работи със здравната каса условията са страхотни чисто е и отношението към теб е чудесно.аз съм много доволна.Живот и здраве за второ дете пак там ще отида да раждам в Бургас не бих останала да родя В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ

# 3
  • Мнения: 1 685
оооо мила не ти трябва да раждаш тук в бургас!  bouquet желая ти едно здраво и голямо бебче

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз също не желаех да родя в нашето АГ .Родих в Пловдив и не съжалявам.

# 5
  • Мнения: 698
Аз бих отишла във Варна. Имам изключително особено мнение за бургаското здравеопазване, потвърдено и пре-потвърдено.  Rolling Eyes

 Hug

# 6
  • Мнения: 9 894
Кукличке, и в другата тема ти написах да избереш Сливен или Варна. Пусни търсачка, и в Сливен, и във Варна има и частно, и държавно. Разходите така или иначе няма да спестите, ако не за едно, за друго пари ще се дават оттук нататък.

# 7
  • Мнения: 411
А не е ли задължително там където ще раждам също така да са следили моята бременност?Или не е така?И мога да отида само за раждането...

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Много си се шашнала мила, не се притеснявай толкова! Аз бих родила там, откъдето съм - по лесно е от всяка гледна точка. Сигурна съм, че ако потърси човек 100% ще намери поне един свестен доктор, да не мислиш, че на други места са гениални докторите. Има една руска поговорка "Хорошо там где нас нет"/хубаво е там, където нас ни няма/. Колко неща съм чувала за варненските родилни отделения например. Аз отидох да раждам без да познавам никого в родилното отделение и за щастие всичко мина нормално, а бях чувала много страшни истории във връзка с трудни раждания преди това. Сега най-важното е да се успокоиш, заради себе си и заради бебето ти. И когато вече си спокойна да поразпиташ из Бургас за добри лекари и сигуна съм ще намериш такива.
Желая ти много късмет и едно здраво и хубаво бебенце! Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 593
Точно така, не се притеснявай толковаи аз с първото раждане исках да съм наясно с всичко, което ме очаква, да знам всичко, мн. избирах и лекаря и накрая пак нямах късмет за лекар, нито за болница. Така че то ако е писано всичко да мине нормално ще мине PeaceБъди по-спокойнаи аз си миисля че не може да няма поне един добър специалист във  вашия град, успех  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 672
А не е ли задължително там където ще раждам също така да са следили моята бременност?Или не е така?И мога да отида само за раждането...
можеш да отидеш направо да родиш аз така направих  Peace

# 11
  • Мнения: 1 672
Точно така, не се притеснявай толковаи аз с първото раждане исках да съм наясно с всичко, което ме очаква, да знам всичко, мн. избирах и лекаря и накрая пак нямах късмет за лекар, нито за болница. Така че то ако е писано всичко да мине нормално ще мине PeaceБъди по-спокойнаи аз си миисля че не може да няма поне един добър специалист във  вашия град, успех  bouquet
mamayani не си дошла и не си видяла за какви условия и какво отношение става въпрос тук.Специалисти може и да има но трябва да бъркаш дълбоко в джоба иначе абсолютно никой не те поглежда!!!

# 12
  • Мнения: 9 894
Така че то ако е писано всичко да мине нормално ще мине Peace

е, това изобщо не е успокоение. А ако не е писано? Благодарение на форумите много жени са направили добър избор.

Общи условия

Активация на акаунт