Да готвим охлюви заедно (игра) - 3

  • 20 140
  • 582
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде Готвачки, фермерки и бизнесменки... разисквайте на воля охльовъдството!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green     


Първа тема
Втора тема

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 14:58 от Верити

# 1
  • Мнения: 2 116
Хоп първа!  Laughing

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Лехата не е от най-евтините. Защо си мисля,че е нещо не особено важно? Дава ми по 20 пакета на ден реколта- в един развъдник се изяжда по 1 пакет и на другия ден им е паднало качеството от стояне в хладилника. Та не ми се купува най-скъпата леха.
Трактора е много скъп и аз какво ще правя като той ми прибира реколтата? Ще ми е скучно. newsm78
 

# 3
  • Мнения: 4 324
katyadjin пипнах малко постинга ти.
Добавих линкове към първта и втората подобни теми.
Надявам се нямаш нищо против.

Аз имам леха от най-евтините - смисълът от нея е 0. Качеството на марулите е 3 и без звездичка ....
Ще трябва да разуча как да я изтрия, за да не плащам поне поддръжка

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
Николова - ти в тази ферма само 1 развъдник ли имаш?...тогава наистина смисъл от леха просто няма...
а за трактора - защото каза, че не ти се играе повече за това не искаш повече земя да купуваш....

# 5
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
katyadjin пипнах малко постинга ти.
Добавих линкове към първта и втората подобни теми.
Надявам се нямаш нищо против.
Аз имам леха от най-евтините - смисълът от нея е 0. Качеството на марулите е 3 и без звездичка ....
Ще трябва да разуча как да я изтрия, за да не плащам поне поддръжка

Абе точно се дзверя и си викам, какво ми става, аз ен съм слагала линкове... даже не съм се и сетила.... и викам, тук е пипал някой, ама кой ли... Rolling Eyes Shocked Whistling Mr. Green Wink

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Не ,в тази ферма са 4 развъдника. Но ми е интересното точно да си ги обгрижвам-да ги храня и събирам аз, а не трактора.

# 7
  • Мнения: 2 035
Айде и аз да се запиша    chef

# 8
  • Мнения: 6 472
Имам процедурно питане - някой забелязал ли е резултатът от състезания да се влияе пряко от пусканите реклами през седмицата преди това newsm78 При мен вече два пъти го има това тявление и се чудя дали е чиста случайност или наистина се дължи на пусната предишния ден реклама newsm78 В две от фермите пусках реклама с билбордове в деня преди състезанията и след това се оказаха в първата 20-ка. В другите две ферми разполагам със същите условия, но те са на много по задни места.

# 9
# 10
  • в стаята
  • Мнения: 469
Момичета имам въпрос . Единият ми развъдник е climat 2000, охлювите в него са Gourmands d'Alsace, храня ги с най хубавите марули, но реколтата ми на ден е само около 45 дузини. Как мога да я увелича. Пробвах да сложа още малки охлюви, но май не става newsm78

# 11
  • Мнения: 4 324
isi само като си купиш нов развъдник. Друг начин няма ...
Събирай черупки Wink 

# 12
  • Мнения: 1 065
Момичета имам въпрос . Единият ми развъдник е climat 2000, охлювите в него са Gourmands d'Alsace, храня ги с най хубавите марули, но реколтата ми на ден е само около 45 дузини. Как мога да я увелича. Пробвах да сложа още малки охлюви, но май не става newsm78

Освен да те е нападнал паразит, друга причина за това не виждам. Би трябвало да е двойна продукцията. Повече малки охлюви действително не могат да се добавят.

# 13
  • Мнения: 7 803
Имам процедурно питане - някой забелязал ли е резултатът от състезания да се влияе пряко от пусканите реклами през седмицата преди това newsm78 При мен вече два пъти го има това тявление и се чудя дали е чиста случайност или наистина се дължи на пусната предишния ден реклама newsm78 В две от фермите пусках реклама с билбордове в деня преди състезанията и след това се оказаха в първата 20-ка. В другите две ферми разполагам със същите условия, но те са на много по задни места.
aз си бях в първите 20 и без никога да съм пускала реклама  Peace
isi, наистина е нормално да е двойна продукцията  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 655
И аз да се запиша!
аз не зиждам смисъл от марулите,  имам втория вид  леха и дава по 20 на ден с 2 звезди и такак продукцияата е с по ниско качество от колкото купени!

Общи условия

Активация на акаунт