Сгъваемо гърне

  • 2 323
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Знае ли някой, продава ли се някъде сгъваемо гърне за път.
Ето такова:
http://www.mothercare.ru/?id=154&id1=547

# 1
  • Мнения: 1 208
Да в магазина на "Мothercare" в мола на бул.Стамболийски. Ако не се лъжа струваше около 60лв, а един пакет с консумативи тосет 10-12 торбички струва десетина лева.

# 2
  • Мнения: 948
Е, как 60 лева! В Англия е 6-7 лири. Много е удобно за път и разходка.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 849
Съвсем наскоро ги гледах в Mothercare на ул.Леге, тъй като бях питала и хората като получиха ми се обадиха.Гърненцето е много компактно и практично( според мен), цената му е точно 39 лв! Колкото до разликата в цените в Англия и България, от магазина преди време ми обясниха,че в Англия няма никакви данъци на детските стоки!

# 4
  • Мнения: 7 837
Сгъваемите седалки за тоалетни не са ли по-практични от гърнето, особено за по-големи деца. А и се събират в по-голяма дамска чанта.

# 5
  • Мнения: 948
Това съм го разпъвала в кола, на улицата, и в парка. За ситуации, когато няма тоалетна (а в Англия децата не пишкат по дръвчетата и храстчетата). Това гърне е много дискретно  Mr. Green

Просто си мисля, че го продават на луда цена в БГ!

# 6
  • Мнения: 4 428
Ау, много се радвам, че имало такова нещо  Grinning Тъкмо се чудех какво да правим навън, ако искам съвсем да махна памперса. В къщи сме без памперс и Маги си ходи на гърне. Но навън няма как да го мъкна. А тя си търси гърне, за да се изходи. Съмнявам се, че ще се сети какво да прави, ако я гушна над някой храст. Пък и наистина си е по-удобно, хигиенично и нормално да се ползва такова нещо  Peace


Данъчната политика при детски стоки /и не само/ в Англия и Бг просто няма да я коментирам  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 286
Сърдечно благодаря на всички за информацията. Купих днес гърне от магазина на ул.Леге. Сгънато е съвсем компактно и може да се събере в голяма дамска чанта. Струва 39 лв.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 15:58 от Bonita77

Общи условия

Активация на акаунт