Трико за балет за 3г.?

  • 6 132
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Знам, че и преди са пускани такива теми, но търсачката не работи.
В ТСМ-ите и Биг Шопите около нас проверих, но нямат в момента. Може би някъде са останали, ако пивиде, моля пишете.
Или в някакъв друг магазин.
Става дума за размер около 100-тина см височина.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
магазин,в който продават всякакви такива неща има на Коста Лулчев,малко след Плиска.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
Къде точно се намира?
Ако вървя по Коста Лулчев към Скай Сити, къде да го търся?

# 3
  • Мнения: 3 926
ДО нас в един магазин има. Утре ще питам и ще ти кажа. В Борово живея - за ориентация - до топлофикацията Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
Ами благодаря ви!
Където е, ще хвръкна Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Тръгваш по Коста Лулчев и малко след Плиска е от дясната страна на един ъгъл е,отсреща има магазина за обувки.

# 6
  • Мнения: 97
От тук съм поръчвала 2 пъти, много са точни и коректни :
http://www.modavip.com

само не знам дали има за толкова малко дете

# 7
  • Мнения: 3 926
Има на магазинчето до нас. Може и да се поръча. Ликра с дълги ръкавки. Може да поръчаш от днес за утре (т.е. става за един ден поръчката). Магазинчето се намира с-у Топлофикация Земляне. Ако решиш да идваш пиши, за да ти го опиша точно, или да се срещнем да те заведа Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 845
Гледъм ,че ТЕЦ.а е на улица Природа 2. А магазинчето как изглежда ,точно срещу него ли е?
Може да се опитам днеска да отида?

# 9
  • Мнения: 3 926
С/у ТЕЦ-а има детска градина и магазинче за детски дрехи. На ъгъла на същия блок има плод-зеленчук+хранителен магазин. МАгазинът, за който говоря е на същия блок както следва - (след ъгловия плод-зеленчук по дължината на блока) - магазин за дрехи втора употреба, книжарница, фото, и някъде м/у фото и фризьорския салон е магазинче за бельо. Вътре има пижами, бельо и т.н... Влизаш и питаш за детски трика и жената ще ти обясни подробно.
Ако случайно се объркаш, телефонът, на който отговарям в моменнта е 0895 077 524 и домашен 856 56 15.
Звъни по всяко време. Ако си с градски транспорт е добре да слезеш на спирката преди пазара Борово Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 1 845
Много мерси за подробното инфо.
Ако видя зор, ще звъня.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 845
Момечета, благодаря за отговорите, съветите и помощта.
В крайнае сметка сколасах да отида до балетния магазин на Коста Лулчев и се сдобихме с нужните пособия.

ПАТИЛАНЕЦ печен, като дойде време за трико с къс ръкав ,ще го посетя и вашето магазинче. А по принцип как вървят триката горе долу при вас, ако имаш предства от цените разбира се?

# 12
  • Мнения: 984
на стадион Герена има магазинче за трика, памучни и ликра, цените вървят от 15 нагоре, това за следващата покупка

# 13
Трябват ми балетни палци но незнам от каде да си купя.Накой ако знае моля пишете ми на : ivka__12@abv.bg newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 4 019
Всякакви балетни нещица - ето тук http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=2426&branch=709

Общи условия

Активация на акаунт