Състаряване на мебели...

  • 7 907
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Има ли тук някой,който сам си е състарил мебели и ако има нека да каже начина,моля! Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 4 005
 Сама не, но синът ми много успешно се справя Joy. Като гледам и твоя Петър може да я свърши тази работа hahaha

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Има ли тук някой,който сам си е състарил мебели и ако има нека да каже начина,моля! Grinning

Имаш предвид да изглежда боята стара и напукана или какво?

# 3
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
По-добре попитай в раздела ХОБИ

# 4
  • Мнения: 2 700
Наскоро четох някаква рубрика на Попандов - май използваше байц или лак в друг цвят.

# 5
  • Мнения: 505
В шоуто на Деби Травис доста често състаряват мебели, но не помня точно - някаква боя, която се напуква ...  ох.. newsm78 Провери в сайта и  Peace

# 6
  • Мнения: 2 591
да, тъкмо щях да препоръчам Деби Травис  Mr. Green

питай в Хоби- при декупажа - те знаят точно процедурата и необходимите материали, за да се получи напукването  Peace

# 7
За това състаряване на мебели, което прави "напукване" на боята е необходима специална боя.  Ако знаеш английски, провери в google за технология, по която се боядисват мебелите, така че да изглеждат износени. Най-красиво е в бяло. Терминът е "distressing" или " antiquiting". Ще има много резултати. Става и с подръчни материали, ако искаш само такъв look. И аз съм полудяла по това и сега обработвам мъжа ми на тази тема.  Laughing

# 8
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Ето един друг начин:
http://www.maistorite.com/display.php?page=idea&open_news=368&offset=0

Общи условия

Активация на акаунт