Детски алерголог-Варна?

  • 1 188
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 791
Дадоха ни на правление за Стефи за алерголог, понеже от известно време и се появяват едни обриви по личицето, като загрубяла кожа.До момента не можахме да определим от какво е-дали от храна, от студа, чувствителна кожа и пр.Но не спират да се появяват периодично, насърбяват и т.н. Та насочиха ни към д-р Малячкина(ако правилно съм запомнила името).Някой има ли отзиви за нея?Или да ми препоръчате друг, от който сте били доволни!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 169
горещо ти препорьчвам др петришка -работи сьь здравна каса
др петришка преглежда вьв поликлиниката вьв владиславово-дкц3.понеделник сряда и четв-7.30-14.30;вторник-7.30-18.00;петьк7.3-18.30;
тел-052-510567;510568;510569

# 2
  • Варна
  • Мнения: 791
Много ти благодаря, Ани 1 !Тъкмо днес звънях на д-р Малячкина и се оказа, че има свободен час чак за 7 април.Тогава нашата педиатърка ни препоръча да отидем при д-р Петришка, надявам се да стане по-скоро.Благодаря ти за коордиантите, че тъкмо се чудех къде да звъня да ги издирвам.А да ми кажеш дали трябва предварително да се обадя за запазване на час?И къде се намира тази клиника по-точно?
  Днес малката се събуди и с подуто око и още не можем да разберем дали е алергична реакция,или ухапано от нещо, или конюнктивит...Много ми е криво и притеснено.Не стига, че хремата и не спира, има кашлица, ами сега и това оченце така гадно подут клепача...А имаш ли представа как протича един преглед при алерголог?Изобщо какво се прави, как се процедира и разбира какво му е на детето и каква алергия има?

# 3
Др.Малячкина.Аз съм много доволна от нея.Доста се чака при нея за час  но си струва.

Общи условия

Активация на акаунт