Дайте съвет!!!

  • 856
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 589
Знам че тук пишат доста жени които са запознати със закони и институции.Затова мисля 4е тук е мястото на темата.Става въпрос за Дом за сираци който  граничи с доста скъп хотел (вил но селище).Там обикновено отсядат богато хора и някак си не им се връзва пейзажа с олющения и вече пред разруха дом на тези дечица.Многократно са пускани сигнали и е искано разрешение от общината за ремонт на Дома.Повечето средства са събрани за ремонта от дарители,тоест общината не у4участва в ремонта.Но тя е институцията която трябва да разреши ремонта.От там отказват да подпишат за този ремонт.Като идеята е че този дом пречи на вилният комплекс и бизнесмените няма как да релаксират напълно при тази гледка(това е истината а официално не се знае защо искат да го закрият).С две думи,мотаят ремонта за да клекнат накрая от дома и да вземат бизнесмените и тази земя която е многоооо апетитна.Тук искам да спомена 4е земята върху която е построен дума не е общинска а дарение от  1-та организация за благотворителност през 1939г.Като казаното в общината е че Дома ще го затворят и децата ще ги преместят по други домове.Тези деца са израснали там а те искат да им отнемат дома.Това възможно ли е да се случи4и и какво трябва да се предприеме за да не разрушат Дома на тези дечица, и на негово място да си вдигнат Големите и скъпи хотели които си правят. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Мнения: 430
Журналистическо разследване с много ровене, което да се излъчи в гледано време по телевизия с висока гледаемост! И проверки докато им се разкатае майката #2gunfire

# 2
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Журналистическо разследване с много ровене, което да се излъчи в гледано време по телевизия с висока гледаемост! И проверки докато им се разкатае майката #2gunfire

Напълно подкрепям  Peace ... от рода на "Господари на Ефира" ... "Отечествен фронт" на Мартин Карбовски ... или тези с разследванията след новините по БТВ и НОва в събота-неделя, не се сещам в момента как се казват  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 589
Журналистическо разследване с много ровене, което да се излъчи в гледано време по телевизия с висока гледаемост! И проверки докато им се разкатае майката #2gunfire

Напълно подкрепям  Peace ... от рода на "Господари на Ефира" ... "Отечествен фронт" на Мартин Карбовски ... или тези с разследванията след новините по БТВ и НОва в събота-неделя, не се сещам в момента как се казват  newsm78

Ох прави сте.Но аз си мисля и друго.Интереса за това място на което се намира Дома е както казах много апетитно.Мислите ли че ще се реши така проблема,защото аз ли4но не вярвам знам за какви хора става въпрос и какви инвестиций се наливат там.Абе кат не им харесва гледката на разпадащата се построика да я направят та да им е кеф на окото.Бълха ги охапала.Ама не е това проблема а искат мястото и да изгопнят деца.Нестига 4е няма къде да ходят ами и от там да ги махнат  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • Мнения: 620
Можеш ли да ми кажеш какъв е дома ДДМУИ или нещо друго? Това е важно за да зная под чия власт се намира.
Иначе се затварят домове, това е част от един план за деиституционализация... newsm78
преди години затвориха в село Факия Бургаско и преместиха децата в Мездра ...

# 5
  • София
  • Мнения: 589
Можеш ли да ми кажеш какъв е дома ДДМУИ или нещо друго? Това е важно за да зная под чия власт се намира.
Иначе се затварят домове, това е част от един план за деиституционализация... newsm78
преди години затвориха в село Факия Бургаско и преместиха децата в Мездра ...


Утре ще звънна и ще разпитам по подробно.Аз незнам дали се затварят но този ако се затвори е заради земята да се даде на Босовете за басейн и СПА.Това е неофициалната при4ина но е 100%.Ина4е сигурно от 100к ладенеца вода ще донесат за да имат основателна при4ина да го затворят за пред хората #2gunfire #2gunfire

# 6
  • Мнения: 620
Да права си но ние сме длъжни да направим нещо и като имаш инфо пиши, ще пишем жалби и други подобни...ще настояваме  Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 589
Можеш ли да ми кажеш какъв е дома ДДМУИ или нещо друго? Това е важно за да зная под чия власт се намира.


Дома е ДДЛРГ. newsm78

# 8
  • Мнения: 620
ммм да значи АСП отговаря и ще проверя др. седмица ще ходя до там .

# 9
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Само за инфо, Домът във Факия беше направо потресаваща гледка  ooooh! и донякъде добре че го затвориха,  нещата там седяха по доста по различен начин в сравнение с това, за което пише Бамби  Peace

Общи условия

Активация на акаунт