работа в социалната сфера

  • 5 081
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте,

В момента съм се затърсила за работа в областта на социалните дейности, но явно незнам къде да търся. Досега намерих над 100 благотворителни организации, но за съжаление не намерих никакви обяви за работа. Живея в София, така че предполагам възможности има доста.

Можете ли да ме насочите към места, където мога да търся за такъв тип работа?

# 1
  • Мнения: 1 072
Защо те влече социалната сфера?

Призвание или образованието ти е такова?

# 2
  • Мнения: 4 585
http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=16&Board=socialwork

Тук пишат социалните работници.

# 3
  • Мнения: 90
Мисля, че призвание.

Wolf, благодаря за link-a!

# 4
  • Мнения: 393
   Призвание?А защо не те устройват благотворителните организации тогава? Аз съм такова животно,но по-скоро по професия...поне там дето работя,е,не ми е призвание...Особено,ако знаеш за какво работим Close

# 5
  • Мнения: 2 013
Искаш щатна работа като някакъв вид социален работник - общинска или държавна, или да помагаш за някоя кауза като доброволец? Или пък щат във фондация?

# 6
  • Мнения: 90
Предпочитам щат във фондация. Иначе знам, че възнаграждението е малко, но пак според мен зависи къде и какво се работи.

juleto18, не съм казала, че не ме привличат благотворителните организации. Даже напротив. Просто не успях да намеря обяви за работа, затова реших да питам тук. Може би не търся, където трябва.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Предпочитам щат във фондация. Иначе знам, че възнаграждението е малко, но пак според мен зависи къде и какво се работи.

juleto18, не съм казала, че не ме привличат благотворителните организации. Даже напротив. Просто не успях да намеря обяви за работа, затова реших да питам тук. Може би не търся, където трябва.

ние не предлагаме заплата ,ама опит да искаш и работа Mr. Green

защо не се насо4иш към соц.звена по райони,там пла4ат за хора Rolling EyesИна4е,аз не знам по фондациите да има хора със."соц.дейности" newsm78

# 8
  • Мнения: 2 013
Попадала съм на обяви за работа във фондации. Ще потъря и ще пиша.

# 9
  • Мнения: 90
Здравейте,

Малко се забавих да пиша във форума, но пътувах тези дни и нямах интернет.

lavender, аз съм виждала някой обяви, в които пишеше, че се търсят хора завършили специалност социални дейности и то точно за работа във фондации. Иначе ще съм ти благодарна ако можеш да ми дадеш повече информация за работата, която предлагате вие. Може и на лични ако предпочиташ.

Divana, можеш ли да ми посочиш сайт, където да търся такива обяви. Аз бях намерила две подобни обяви за работа във фондации, но за съжаление не бяха вече актуални.

Благодаря ви много за помоща!  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 003
само във фондации ли си търсиш работа?

# 11
  • Мнения: 90
san4eto, предимно във фондации търся, да. Имаш ли нещо друго предвид като възможност?

Общи условия

Активация на акаунт