" Той и тя "

  • 6 533
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Има ли фенки и фенове де на "Той и тя " ?Някой гледа ли тази вечер новите серии .........????????

# 1
  • Мнения: 2 229
Не знаех, че тази вечер са го давали! По кой канал, от колко?
Гледала съм го, забавно сериалче...

# 2
  • Мнения: 5 462
По Fox life oт 22 часа - тази вечер беше първа серия .Май ще е от четвъртък на четвъртък , защото утре няма да го дават . Sad

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Бях фен на предните епизоди-тази вечер нервите ми не издържаха и превключих канала.Може би сценаристите са други newsm78

Не знаех, че тази вечер са го давали! По кой канал, от колко?
Гледала съм го, забавно сериалче...

FOX LIFE-22.00!

# 4
  • Мнения: 4 151
Преди го гледах и ми харесваше.Следващият четвъртък няма да го пропусна.

# 5
  • Мнения: 5 462
Ааааа що бе , аз го хванах по средата и двамата си бяха също толкова забавни като в предните сезони ...

# 6
  • Мнения: 1 312
Ооооооо,Силвето ми е любимка.
Много го харесвам,но не знаех,че има нови серии.Ще проуча програмата  и ако не забравя ще го следя Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Ех! Как ги изпуснах ....  Tired
Много ми харесваха преди - смеех се с глас! Peace

# 8
  • Мнения: 5 462
Ооооооо,Силвето ми е любимка.
Много го харесвам,но не знаех,че има нови серии.Ще проуча програмата  и ако не забравя ще го следя Peace
Не бой се , аз ще ви напомня .Щото съм си телеманиачка и постояно се озъртам къде кво дават по Тв то.
В тази връзка къде и кой да попитам не може ли при толкова теми за филми и шоута да се спретне един подфорум "Тв филми, сериали и реалити предавания ,шоута ...." ?
Както има за дома и семейството , хоби и т.н. Гледам че има и други фенки като мене на сериали, сапунки , игрални филми и реалитита ???Кой отговаря за формата и визията на форума ?

# 9
  • Мнения: 6 167
Има ли фенки и фенове де на "Той и тя " ?Някой гледа ли тази вечер новите серии .........????????

Има, ама кажете моля, има ли откъде да се изтеглят.
Италианския вариант е гола вода. ooooh! Стефания Колева никой не може да я замени просто.
Дали го има в Арена...или Замунда...искам ги всичките)
колко сезона са?!

# 10
  • Мнения: 1 312
Ами хубаво би било,защото иначе клюкарника се пълни с теми за всеки сезон,а понякога се пускат и няколко такива от различни потребители...
Имало е за:

Д-р Хаус
Изгубени
Отчаяни съпруги
Приятели
Бягство от затвора
Трева...


Сигурно и за много други,но тези съм следяла и помня...
Стават по сопорнайсет страници и доста хора ги четат.
А не ми се вижда удачно да се направи закована тема в Клюкарника.
Тя цялата първа страница и без това е инициативи и заковани теми с по-важни проблеми.
Някакъв подфорум за "Кино и телевизия" където да се обсъждат предаванията също ми се вижда удачен вариант.
Това би разтоварило Клюкарника.
И Сървайвър,и Биг Брадър,и Пълна промяна ще се обсъждат там.И поредните истерии на Венета Райкова... Crazy

# 11
  • Мнения: 5 462
Ами хайде някой да се заеме с това , че мен хич ме няма в оргазизационите въпроси. По проста причина , че не знам кое как става.Нито знам към кого да се обърна ? newsm78

# 12
  • Мнения: 1 111
запис...харесвам сериала

# 13
  • Мнения: 5 462
Момичета , все се каня да ви питам кой всъщност е сътворил това чудо форум бг мама .Голяма фенка съм му . Wink

# 14
  • Мнения: 5 593
Момичета , все се каня да ви питам кой всъщност е сътворил това чудо форум бг мама .Голяма фенка съм му . Wink
От Мамма и Татти е сътворено това чудо. Simple Smile
Те са родителите така да се каже на сайта и форума.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт