Крем за лице

  • 669
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Препоръчайте ми моля, крем за лице хидратиращ, подмладяващ, освежаващ Grinning...
Кожата ми е суха, все още нямам бръчки(на 28 г. съм), за това търся нещо, което хем да предотврати появата им в скоро време, хем да овлажнява. И въобще какви продукти са подходящи за моя случай?

# 1
  • Мнения: 645
На Виши има един крем Oligo25, ползвала съм го,  хубав е и е точно за жени малко над 25 Peace

# 2
  • Мнения: 3 405
Олиго 25 е хубав,но все пак той е по-скоро овлажняващ,а и аз искам за предотвртяване на бръчки избистряне на тена

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
La Roche - Hydraphase...много е лек и хидратира страхотно...аз също съм със суха кожа и този крем ми е идеален  Peace

# 4
  • Мнения: 3 410
Препоръчайте ми моля, крем за лице хидратиращ, подмладяващ, освежаващ Grinning...
Кожата ми е суха, все още нямам бръчки(на 28 г. съм), за това търся нещо, което хем да предотврати появата им в скоро време, хем да овлажнява. И въобще какви продукти са подходящи за моя случай?
R3-фактор на Форевър Ливинг - лек , хидратиращ, подпомага обновяването на клетките, избистря тена и стимулира кожата на лицето сама да произвежда собствен колаген и еластин

# 5
  • Мнения: 776
Age Fitness Power 2 на Biotherm във варианта за суха кожа - съдържа екстракт от маслина, хидратира, укрепва и действа срещу първите признаци на стареене Grinning Wink.

# 6
  • Мнения: 1 149
Кремовете на Авен са за суха и чувствителна кожа .Имат много хидратиращи .Аз ползвам такива.Продават ги в аптеките и в дерматологичните центрове Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
Хидрафреш на Лореал. Микс между крем и гел, овлажняващ, лек, но и подхранващ.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт