кой спа хотел

  • 2 501
  • 16
  •   1
Отговори

Анкета

кой спа хотел да избера за почивка във велинград

Опции:

  • Мнения: 603
Помогнете на чудещите се като мен за избор на спа хотел във Велинград.

# 1
  • Мнения: 1 426
Гранд хотел Велинград или Спа клуб Бор

# 2
  • Мнения: 1 893
Гранд хотел Велинград или Спа клуб Бор
А може ли малко подробности за Бор  Praynig

# 3
  • Мнения: 2 013
Аз съм била само в Олимп, но разгледах и Двореца, хареса ми, че можеш и на студа да се къпеш в топлите басейни навън. Има страхотна градина.

# 4
  • Мнения: 1 003
ако някои е бил в Бор да даде малко инфо, че май на него съм се спряла, а в Двореца няма климатик- не че нещо ама е 5 звезди

# 5
  • Мнения: 2 663
Аз съм много доволна от Двореца, ама много!Обслужването им е точно 5 звезди, а външните джакузита разкош.Всеки път, когато ходим ни сервират каквото поискаме без значение колко е часа на джакузито, глезят клиентите си, а това за мен е много важно, плащаме всичко преди да си тръгнем, хигиената е както трябва да бъде и т.н.  а бе там си почивам в буквалния смисъл на думата, не мисля за нищо и си живея за мига

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
В Двореца има централна климатична система с локално регулиране на температурата в стаите + подово отопление. 100% съм сигурна, първо защото съм отсядала там и второ, защото помпите за цялата климатизация са купени от нашата фирма. Та той ако няма климатик никой няма да му даде 5 ***** . По темата от изборените гласувам за Двореца и Велина.

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Е Олимп е рядка мизерия,вярвай ми,просто нямам думи.Никога повече няма да се върна там.В Двореца не съм ходила,но чувам само добри неща за него.В Рич е сносно, Лайт не ми хареса.Ако смените дестинацията препоръчвам Катарино,там нямам никакви забележки. Peace

# 8
  • Мнения: 2 255
ВЕЛИНА
края на август бяхме и съм много доволна  Peace

# 9
  • Мнения: 1 426
тъй като е нов комлекс, а цените са малко по-високи за нощувката коплекса не е пренаселен, тихо и спокойно, спа центъра е много добър, няма чалга освен в механата

# 10
  • София, България
  • Мнения: 5 574
СПА Бор - чудничко е!
и Велина - класика!

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393



  Водата в басейна,не е ли студена?

# 12
  • София, България
  • Мнения: 5 574



  Водата в басейна,не е ли студена?

водата си е много добра - около 28-30 градуса! Бях само 1 вечер - вярно че е скъпо, но си заслужава!
http://www.spaclubbor.com/bg/index.php
най-ми хареса невероятното спокойствие - наистина няма хотели наоколо , освен някаква стара станция - Кисловодск или нещо подобно и въздуха беше чист и миришеше на бор!

# 13
  • Мнения: 603
Спрях се на хотел Олимп. Кои процедури там са добри?


Като се върна ще разказвам. Благодаря на всички които са отговорили.

# 14
  • Мнения: 1 003
когато ние бяхме в Двореца преди 3 години не работеха климатиците, беше август 30 градуса и ни казаха, че в момента нямат климатична инсталация.Иначе хотела не е лош, но наскоро бях в Спа клуб бор и определено е супер - заслужава си да се посети

Общи условия

Активация на акаунт