Петъчна философска

  • 1 442
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 716
По традиция днес имаме особен поглед върху света.
Ето какво ме гложди днес:
Знаем колко много напредна козметичната индустрия през последните 20-ина години.
Та в къщи имаме около 12-13 различни тубички САМО в банята.
Поназнайвам туй-онуй по темата и се замислих  newsm78
Шампоанът е продукт, който се използва за измиване на коса. СЪдържа разни работи, почистващи косъма без да полепват по него. Специално против пърхот, омазняване и пр.
Душ-гелът е продукт за тяло. Той не изсушава кожата и оставя мазен слой, така че да я предпази от изсушаване и напукване.
Така.
Въпросът ми е:
Как да се къпе съвременния, леко оплешивял мъж, тип "Гоше, свали пуловера"?
Вие сте  Joy Joy Joy

# 1
  • Мнения: 185
Ми с душ-гел на главата,за да му се омазнява кожата,и с шампоан по тялото-все пак трябва грижа и за растителността.

# 2
  • Мнения: 516
С моят шампоан, който е за боядисана коса. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 196
Със случайно забравения на мивката сапун за пране. Mr. Green

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Що пък трябва да се къпе? Нали е мъж все пак. Как ще го разбера, освен по миризмата Mr. Green

# 5
  • Мнения: 25 600
С препарат за пране на вълна, разбира се.  Hug Аз обичам да ми е мекичко и пухкавко в леглото.  Flutter
Но, ако си падаш по садо-мазо... Може и силно фиксиращ гел да включиш в играта.  Thinking

# 6
  • Мнения: 2 724
Има комбинирани продукти за коса и тяло.
В случая ,за косата ще е за тяло и обратно, ох ,обърках се #Crazy...
Всъщност няма значение ,нали е комбиниран, което трябва ,ще действа където трябва Laughing.

# 7
  • Мнения: 10 758
С препарат за пране на вълна, разбира се.  Hug Аз обичам да ми е мекичко и пухкавко в леглото.  Flutter
Но, ако си падаш по садо-мазо... Може и силно фиксиращ гел да включиш в играта.  Thinking
Joy Joy Joy

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Предлагам на Гошето да дойде тук, във форума. Веднага ще го обръснат, защото сега така било модерно у нас.  Joy
Горкото Гоше, ако се беше родило Брад Пит (Мат Деймън и пр.), нямаше да му се налагат такива процедури. Mr. Green
П.П. Един мой познат (грък) се оплаква, че гаджето му го карало да се обезкосмява. Всички така били правили.  hahaha Пък то, момчето, е като Йети.

# 9
  • Мнения: 648
    Целта на шампоана е да измие добре скалпа на главата и впоследствие самите коси, тъй че  чичкото няма грижи!

# 10
  • Мнения: 2 724
Слушайте Надето, тя е професионалист newsm10!

# 11
  • Мнения: 3 718
Вариантите са няколко:
1. Шампоан за домашни любимци, деликатен измиващ ефект, трайно бухнала и мека козина, пази от бълхи и акари, с чудесен аромат на прясно изпържен бекон.
2. Новото Аче в комбинация с Бонукс актив за ръчно пране, но това само ако "Леля Мария" благоволи да те изкъпе  Mr. Green
3. Мистър Мускул гел водопроводчик, ако не друго, то поне каналите ще ти отпуши  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 447
Мистър Пропър, разбира се... то на етикета си е нарисувано.

# 13
  • Мнения: 2 716
Добре  bowuu
1. Мистър Пропър
2. Мистър Мускул
3. Аче
4. Бонукс с теляк
5. Шампоан за кучета
6. Коламаска
7. Препарат за вълна (това ми е любимото)
8. Гел с фксация
9. Комбиниран шампоан-балсам-душ-гел-пяна-за-бръснене
10. Шампоан за боязисана коса. (твърде неуместно ако Гошето е плеши)
11. Домашен сапун
12. Нищо

Добър списък се получи  Joy
А, ако ви се наложи (удаде възможност) вие да окъпете милото, с кое къде бихте го изтъркали?
Пропуснахме интимния гел. Имахме си един клиент-гей, който си миеше косата с интимен гел, защото му ставала мекичка  ooooh!

# 14
  • Мнения: 3 405
Може да си лъсне темето с мокри кърпички  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт