Peg Perego Skate

  • 2 445
  • 24
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Остават 14 дена до официалното представяне на новия модел на Peg Perego - Skate.
Специално за мамите във форума предпремиерно са следващите снимки  Grinning


Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 09:28 от Магазин РОШКО

# 1
  • София
  • Мнения: 44 041
Готина е! А ориантировачна цена?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Много ми харесва,ще чакам повече информация:)

# 3
  • Мнения: 39
Страхотна е. Защо я нямаше малко по-рано?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 715
Кога се очаква в България?

# 5
  • Мнения: 564
Лелее, страхотна е!!!!!!!

# 6
  • around the world
  • Мнения: 651
Изглежда страхотно Heart Eyes
Идеи каква ще бъде цената и кога ще я има и тук?

# 7
  • Мнения: 3 457
като гледам другите цени ,най-вероятно ще е към 800-1000-така си мисля аз ,иначе е супер Peace

# 8
  • London, baby
  • Мнения: 800
Вече всички колички започнаха да си приличат, тази много ми прилича на Quinny Buzz.. един от друг копират  ooooh!

# 9
# 10
  • Мнения: 3 457
значи към 1150  Peace

# 11
  • Мнения: 3 926
Всъщност прилича повече на Бъгабу, но е хубава. За мен е важно как се сгъва и колко тежи. Ако Рошко има инфо - моля Grinning чакаме с нетърпение.

# 12
  • Мнения: 795
И на мен ми прилича на Бъз. Не ми допада, не виждам зимен кош, а варианта детето да спи с краката нагоре също не ми харесва - ляга само целия кош, а не облегалката. Не виждам и място за багаж - за мен количка без кош не става - винаги мъкна нещо.

# 13
  • Мнения: 466
Лелее, страхотна е!  И аз се заинтересувах, че сестра ми очаква бебе и търсих в нета повече информация, но няма. Намерих само тези снимки, като добавка към Магазин Рошко. Благодаря за информацията.






http://www.feedshow.com/show_items-feed=717087b0cb4a0bf094021cd40ab94aad?page=1 снимките ги взех от този сайт , почти най-надолу на страницата са. Даже са показани и  всички разцветки.

И да ви кажа от любопитство се обадих при вносителя Вито Де Симоне  в Пловдив и ми казаха, че коша се върти на 360 градуса, така че можело да е леко наклонена, напред, назад, кой както избере, преобразува се коша за новородено , и че на изложбата в Кьолн, където учавстват всяка година хиляди производители, Peg Perego за тази количка Skate са спечилили първо място и е получила награда.

Очаква се в България в края на м.декември.

Това е мойта информация за любопитните като мен.

# 14
  • Мнения: 3 926
Тц, това няма нищо общо с Бъз-а Naughty Като гледам се накланя гръбчето, а не цялата седалка. Още повече, че е показано как самата седалка се трансформира в зимен кош. исля, че това е доста по-добър вариант и най-големият плюс е, че не е с двойно предно колело, а с две единични, отделни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт